Середа, 22 Червня, 2022

Вибираємо побутовий холодильник: поради по підбору

Сучасний побут не обходиться без техніки, яка допомагає і спрощує наше життя. Холодильник, пральна машина, посудомийна машина, пилосос, комбайн і безліч іншої техніки давно є незамінним атрибутом будь-якого дому. Але іноді, вибір того чи іншого агрегату ставить “в глухий кут”, адже асортимент товару дуже великий, особливо холодильників. У цій статті ви прочитаєте кілька порад з підбору цього виду техніки.

Розміри холодильника

Для початку варто визначитися, якого розміру потрібен холодильник. Оптимальні розміри для невеликої кухні – 60/60 см, але висота може бути і більше. Наприклад, холодильники Атлант в Comfy представлені в різних розмірах, кольорах, з додатковими функціями і без та за дуже прийнятними цінами. Для просторої кухні відмінно підійдуть холодильники до 200 см заввишки і шириною більше 90 см.

Перед покупкою варто обов’язково врахувати параметри приміщення, в якому буде знаходитися ця техніка і його подальше розташування: холодильник не можна ставити біля газової або електричної плити і духовки. Також, розрахуйте, чи зможуть безперешкодно відкриватися двері холодильника.

холодильник

Розташування камер

Найпопулярнішими моделями є двокамерні холодильники (у них морозильна і холодильна камери практично однакові. Після них – однокамерні та side by side, а потім – багатокамерні агрегати.

Не менш важливий фактор при виборі – яким чином камери будуть розташовані? Більшості подобається, коли морозильна камера розташована знизу, але є моделі з розташуванням “морозилки” зверху. Також, існують моделі, в яких морозильна і холодильна камери однакових розмірів (side by side).

Ці та інші холодильники підібрати в Comfy в Харкові дуже легко – варто лише зробити кілька кліків на сайті і ваше замовлення буде доставлений в найкоротші терміни в будь-яку точку міста.

Необхідний обсяг

З цим питанням все просто, адже обсяг (літраж) холодильника залежить від кількості проживає в будинку або квартирі:

 • 1-2 людини – 180л;
 • 3-4 людини – 250 л;
 • 5 і більше – від 350 л.

холодильник

Наявність додаткових функцій

Чим більше різних функцій, тим вище вартість холодильника. Якщо ви купуєте техніку для будиночка в селі, тоді зверніть увагу на невеликі моделі і без додаткових функцій. Але якщо холодильник потрібен для квартири або будинку, в якому ви проживаєте на постійній основі, тоді обов’язково придивляйтеся до техніки, яка має:

 • оповіщення про відкритих дверцятах;
 • швидка заморозка;
 • швидке охолодження;
 • генератор льоду;
 • зберігання продуктів тривалий час;
 • антибактеріальний захист.

Ще кілька порад

 1. Не забувайте, буде дуже добре, якщо полки в холодильнику будуть виготовлені з міцного скла, а ущільнювач на дверцятах досить еластичним;
 2. У новому холодильнику не повинно бути сторонніх і неприємних запахів, особливо запаху пластика. Якщо ж запах є – це “говорить” про низькоякісні матеріали, з яких виготовлена ​​техніка;
 3. Наявність коліщаток значно спростить установку холодильника і його перестановку.