П’ятниця, 27 Травня, 2022

Відносини «Харків та В. Зеленський»

Не секрет, що Харківська область на виборах підтримала, продемонструвала колосальну довіру до Президента України. Вже за перший рік свого правління Володимир Зеленський встиг змінити голову адміністрації, пообіцяв зупинити незаконну вирубку лісів, «підняти на ноги» промисловість. Детальніше про відносини міста та Президента, обіцянки та реальні дії розповість Харків Yes.

Перший офіційний візит Президента

Президент України встиг за рік свого правління вже двічі побувати в Харкові. В перший раз це відбулося 17 липня 2019 року, коли він тріумфально піднявся над Харківщиною та негативним чином прокоментував роботу працівників лісового господарства, поліцейських. Він досить суворо звернувся до представників силових структур, наголошуючи на тому, що варто сісти, розібратися та припинити нарешті вирубку лісів Харківщини. При цьому Володимир Зеленський зазначив, якщо вони цього не зможуть зробити, на їх місця прийдуть інші люди, котрим поставлені задачі будуть під силу.

Директор Гутянського лісового господарства Віктор Сиси був привселюдно відчитаний Володимиром Зеленським. Його взяли під арешт три місяці потому після інциденту з хабарем. Після його звільнення вирубка лісів не припинилася.

Другий офіційний візит Президента

6 листопада 2019 року відбувся другий візит Володимира Зеленського. В цей період він представив нового голову обладміністрації. Ціллю візиту стала промисловість та новий губернатор. Президента України повезли на завод ім. Малишева та на авіапідприємство.

Перше запитання, котре виникло у Володимира Зеленського на авіапідприємстві, полягало в тому, чому в приміщенні настільки холодно. Харківська промисловість знаходиться в досить незадовільному стані. Він акцентував увагу на необхідності розробити план дій виходу з даної ситуації. Володимир Зеленський публічно попросив про допомогу харківського олігарха Олександра Ярославського допомогти заводам організувати нормальні умови праці.

Якщо оцінювати справи легендарного заводу ім. Малишева, то ситуація не покращилась. По даним Національного промислового порталу, збитки підприємства за перший квартал 2020 року перевищив збитки за аналогічний період минулого року на 200%. За даними, дохід від реалізації продукції впав на 20%.

Освіта

EdCamp Ukraine є об’єднанням педагогів, національний офіс, його координатори в нашому місті оприлюднили відео звернення. В ньому представники запросили Президента України відвідати місто, прийняти участь в обговоренні української освіти. Мова йде в більшій мірі про Нову українську школу.

Це відвертий діалог про долю української освіти, причому мова йде не тільки про педагогів, питання освіти стосується кожного. Освіта дає шанс нашій країні в цілому на достойне майбутнє, на чесність та відповідальність, прозорість, енергоефективність та чисте навколишнє середовище. Саме про це йшлося у відео зверненні.

Команда Президента України працює в різних напрямках, відкритий офіс в нашому місті є осередком, куди має змогу прийти кожний містянин.

Відносини «Харків та В. Зеленський»