Середа, 25 Листопада, 2020

Відносини «Харків та В. Зеленський»

Виборча політика: «Блок Кернеса – Успішний Харків»

Цієї осені 2020 року відбудуться вибори мера, Геннадій Кернес планує подавати свою кандидатуру. Це буде третій строк для міського голови, в цей період він...

Відносини «Харків та В. Зеленський»

Не секрет, що Харківська область на виборах підтримала, продемонструвала колосальну довіру до Президента України. Вже за перший рік свого правління Володимир Зеленський встиг змінити...

Не секрет, що Харківська область на виборах підтримала, продемонструвала колосальну довіру до Президента України. Вже за перший рік свого правління Володимир Зеленський встиг змінити голову адміністрації, пообіцяв зупинити незаконну вирубку лісів, «підняти на ноги» промисловість. Детальніше про відносини міста та Президента, обіцянки та реальні дії розповість Харків Yes.

Перший офіційний візит Президента

Президент України встиг за рік свого правління вже двічі побувати в Харкові. В перший раз це відбулося 17 липня 2019 року, коли він тріумфально піднявся над Харківщиною та негативним чином прокоментував роботу працівників лісового господарства, поліцейських. Він досить суворо звернувся до представників силових структур, наголошуючи на тому, що варто сісти, розібратися та припинити нарешті вирубку лісів Харківщини. При цьому Володимир Зеленський зазначив, якщо вони цього не зможуть зробити, на їх місця прийдуть інші люди, котрим поставлені задачі будуть під силу.

Директор Гутянського лісового господарства Віктор Сиси був привселюдно відчитаний Володимиром Зеленським. Його взяли під арешт три місяці потому після інциденту з хабарем. Після його звільнення вирубка лісів не припинилася.

Другий офіційний візит Президента

6 листопада 2019 року відбувся другий візит Володимира Зеленського. В цей період він представив нового голову обладміністрації. Ціллю візиту стала промисловість та новий губернатор. Президента України повезли на завод ім. Малишева та на авіапідприємство.

Перше запитання, котре виникло у Володимира Зеленського на авіапідприємстві, полягало в тому, чому в приміщенні настільки холодно. Харківська промисловість знаходиться в досить незадовільному стані. Він акцентував увагу на необхідності розробити план дій виходу з даної ситуації. Володимир Зеленський публічно попросив про допомогу харківського олігарха Олександра Ярославського допомогти заводам організувати нормальні умови праці.

Якщо оцінювати справи легендарного заводу ім. Малишева, то ситуація не покращилась. По даним Національного промислового порталу, збитки підприємства за перший квартал 2020 року перевищив збитки за аналогічний період минулого року на 200%. За даними, дохід від реалізації продукції впав на 20%.

Освіта

EdCamp Ukraine є об’єднанням педагогів, національний офіс, його координатори в нашому місті оприлюднили відео звернення. В ньому представники запросили Президента України відвідати місто, прийняти участь в обговоренні української освіти. Мова йде в більшій мірі про Нову українську школу.

Це відвертий діалог про долю української освіти, причому мова йде не тільки про педагогів, питання освіти стосується кожного. Освіта дає шанс нашій країні в цілому на достойне майбутнє, на чесність та відповідальність, прозорість, енергоефективність та чисте навколишнє середовище. Саме про це йшлося у відео зверненні.

Команда Президента України працює в різних напрямках, відкритий офіс в нашому місті є осередком, куди має змогу прийти кожний містянин.

Відносини «Харків та В. Зеленський»

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Суд скасував результати виборів до Харківської міськради

Другий апеляційний адміністративний суд не визнав протокол про результати виборів до Харківської міськради і прийняв рішення його скасувати. Далі на kharkovyes.

У Харкові відбулися протести проти карантину “вихідного дня”

11 листопада в центрі Харкова пройшов мітинг проти карантину "вихідного дня". Люди з плакатами вийшли під будівлю облдержадміністрації. Представники сфери обслуговування виступили...

У мережі зв’явилося свіже фото “зниклого” мера Харкова

"Передаю привіт всім харків'янам! І окремий привіт всім, хто мене втратив ", - саме такий напис супроводжує фото міського голови після тривалої...

Геннадія Кернеса офіційно зареєстрували мером Харкова

Заява про "реєстрацію міського голови" була отримана 8 листопада в електронному вигляді. За всіма правилами вона супроводжувалася цифровим підписом і усіма необхідними...

Кращий тютюн для кальяну в Харкові: гід для покупців

Коли людина хоче розслабитися і покурити ароматний тютюн, їй слід пошукати кальян, тобто пристрій для куріння, при якому людина вдихає дим через...