Субота, 25 Червня, 2022

Нагородження харків’ян Президентом України

Харків’ян нагородив Президент України державними нагородами та званнями в різних областях. Детальніше про список нагороджених жителів Харківської області розповість Харків Yes.

Довгалюк Ірина

Нагороджено Орденом княгині Ольги 3 ступеня директора «Державного науково-дослідницького та проектного інституту основної хімії». Заклад входить до числа кращих компаній, котрі спеціалізуються на проектуванню хімічних виробництв, забезпечують екологічну та промислову безпеку. Цей заклад є єдиним в Україні, котрий в змозі виконувати в повній мірі науково-дослідницькі, проектні, дослідно-конструкторські роботи по створенню різних продуктів основної хімії.

Інститут разом з кращими підрядними компаніями світу втілює в життя реалізацію проектів «під ключ».

Олександр Бідило

Йому присвоєно звання «Заслуженого артиста України». Олександр Бідило є артистом-вокалістом, ведучим майстром сцени «Харківського академічного театру музичної комедії».

Культурний діяч народився в місті Торез, Донецької області. З 1988 року він є солістом в Харківському академічному театрі музичної комедії. Він добре відомий аудиторії завдяки своєму баритону м’якого тембру та великому діапазону. Образи, котрі створює Олександр Бідило, щирі, їм властива задушевність та емоційність.

Олег Орищенко

Присвоєно звання «Заслужений діяч мистецтва України» генеральному директору – художньому керівнику «Харківського Національного академічного театру опери та балету імені Лисенка».

Його девізом по життю є такі постулати, як творчість, любов та творення. Премєри, котрі відбуваються в Харкові за його участю, просто вражають. Це завжди величезна аудиторія, запрошені зірки, яскраві, феєричні фінали. Темп робіт діяча вражає, як і отримані результати діяльності.

Генеральний директор відмічає, що окрім джерел натхнення, доводиться шукати джерела фінансування, технічні питання. Для прикладу, в рамках програми енергозбереження, розпочато реконструкцію приміщення театру. Також Олег Орищенко відмічає допомогу меценатів.

Сергій Гривін

Президент України присвоїв діячу звання «Заслуженого машинобудівника України». Сергій Гривін є заступником головного конструктора науково-дослідницького та проектно-конструкторського комплексу тягового електрообладнання ДП «Завод «Електротяжмаш».

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський на посаді з 20 травня 2019 року. Він є досить відомим державним діячом, котрий до політичної кар’єри був актором, шоуменом, коміком, режисером. До цього списку варто також додати продюсерську та режисерську роботу Володимира Зеленського. Він є шостим президентом України. За короткий час свого правління він вже встиг чимало, зокрема, в Харкові провів нагородження відомих діячів.

Варто відмітити, що вони заслужили нагородження державними нагородами, званнями за вклад в державне будівництво, соціально-економічний, науково-технологічний, культурно-освітній розвиток України.

Нагородження харків’ян Президентом України