Середа, 22 Червня, 2022

Вибір БФП для дому

Замість вибору великого набору складових, більшість користувачів обирають багатофункціональні пристрої. Вибір, наприклад, бфп Кенон приємно здивує, підійде як для домашнього використання, так і для офісу.

Функціональність

Варто відмітити, що БФП є пристроями, котрі поєднують в єдине ціле сканер, принтер, копіювальний апарат. Приємно, що все це укомплектовано в єдиному апараті, котрий став доступним великій кількості користувачів. Пристрій займає небагато місця і при цьому має доступну ціну. Вибір моделей і виробників широкий, але важливо віддавати перевагу надійній компанії.

Моделі Кенон, наприклад, відрізняються компактністю та надійністю, пристрій виглядає досить стильно. Пристрій БФП є економним вибором через великий ресурс роботи.

Критерії вибору

  1. При виборі моделі, важливо в першу чергу звертати увагу на якість друку. Компанія Canon,наприклад, розробила унікальну технологію Fine, гібридну подачу чорнил для того, щоб на виході отримувати високоякісні документи, фотографії без полів для формату А4.
  2. Наступний критерій полягає в надійності та багатофункціональності. Важливо, щоб пристрій не тільки виглядав стильно та компактно, але і підтримував такі функції, як копіювання, сканування, міг впоратися з великим об’ємом документів. Така модель зможе витримати навантаження, як вдома, так і на робочому місці.
  3. Рівень шуму. Друк на БФП не повинен викликати дискомфорту, обирайте тихі пристрої, котрі не будуть вам заважати.
  4. Деякі моделі відрізняються присутністю функції «еко-друку». При натисненні, витрати тонера стають економніше на 20%.
  5. Користувач може контролювати робочий процес навіть на відстані завдяки влаштованому Wi-Fi. Достатньо просто «кинути» на друк документ, фотографії, наприклад, піднісши смартфон до БФП.
  6. В деяких моделях присутнє спеціальне програмне забезпечення для віддаленого слідкування за роботою техніки. Таким чином, можна зберігати відскановані зображення в будь-яких форматах. Далі користувач може відправляти документи по електронній пошті, або по факсу.
  7. Звертайте увагу на легкість заправки. Частіше всього необхідно просто перевернути носик з фарбою, залити її вміст в спеціальний контейнер. В комплект входить набір з чотирьох контейнерів. Цього набору вистачає, по попереднім підрахункам, на друк 4000 чорно-білих аркушів та 6500 різнокольорових сторінок.
  8. Ще один критерій – догляд. Звичайно, всі пристрої потребують догляду. Використовуйте вологі серветки для оргтехніки. Також має значення колір корпусу. На білому кольорі, наприклад, в меншій мірі видно подряпини та відбитки. На темній поверхні все це буде менш помітним.

Більшість користувачів з радістю віддають перевагу БФП. Якщо ви тільки вибираєте, враховуйте характеристики, додаткові можливості пристрою, адже виходячи з цього, формується кінцева ціна. Ретельно проходьте по всім критеріям вибору, консультуйтесь, щоб в результаті обрати краще.

Вибір БФП для дому