Влада уклала «антикорупційний» договір з активістами

24 лютого відбулася знакова подія з боку обласної адміністрації, яка формально має стати епохальної в боротьбі з корупцією на Харківщині. Є дуже велика ймовірність того, що спільна робота керівництва області та громадських організацій буде давати резонансні результати, які все важче буде забути і важче заморозити розслідування. По-перше, організації проявили себе як нещадні борці з корупцією, постійно оприлюднюючи все підозрілі факти нераціонального, на їхню думку використання бюджетних коштів. При цьому їх діяльність дійсно можна назвати незалежною.

Додекомунізація в Харкові

Харків до сих пір «пожинає» наслідки першої соціалістичної столиці республіки. На карті і в архітектурі продовжують виявлятися елементи будівель, зображення і назви непримітних локацій, що носять привид комунізму. Харків в 1930 роки особливо піддався ідеологізації в масовому комуністичному будівництві, розповідає kharkovyes.

Прибуття карантинного літака з Уханю в Харків стало випробуванням

Евакуація громадян України з епіцентру епідемії, прямо з китайського Уханю стала тестом, як для офіційних структур, так і для громадянського суспільства. Далі на kharkovyes.

Прокуратура проти ядерників ХФТІ

Не встигли порадіти оптимістичним публікаціям, про те, як харківські вчені ядерники створюють єдиний в світі проект специфічного реактора джерела нейронів, як правоохоронці нагадали про справу, порушену 18 липня 2019 року по факту зловживання владою. Дуже дивна річ, у вічі впадає, перш за все, мізерно мала сума підозри у вчиненні правопорушення, яка становить всього лише 74 тисячі гривень.

Чи переслідує Кучер активістів і скільки він витрачає на онлайн-рекламу?

 

У Харкові попередили теракт у людному місці. Подробиці

Прес-служба Національної поліції у місті Харків повідомила про виявлення вибухівки на одному з входів до торгово-розважального центру «Французький бульвар». Далі на kharkovyes.

У дівчини знайшли при собі 200 закладок

Прес-служба Національної поліції Харкова повідомила про затримання громадянки, яка виявилася причетною до розповсюдження наркотичних речовин у місті. Подробиці затримання читайте далі у матеріалі. Далі на kharkovyes.

The website encountered an unexpected error. Please try again later.