Середа, 14 Квітня, 2021

Кільця на заручини: ціна, прикмети і тонкощі пошуку

Виборча політика: «Блок Кернеса – Успішний Харків»

Цієї осені 2020 року відбудуться вибори мера, Геннадій Кернес планує подавати свою кандидатуру. Це буде третій строк для міського голови, в цей період він...

Відносини «Харків та В. Зеленський»

Не секрет, що Харківська область на виборах підтримала, продемонструвала колосальну довіру до Президента України. Вже за перший рік свого правління Володимир Зеленський встиг змінити...

Це ювелірна прикраса, яке символізує серйозні наміри і щирі почуття молодої людини. Цю прикрасу вручають дівчині, коли роблять пропозицію руки і серця. Подивитися кільце на заручини, яке має бути і якесь купити, наші читачі можуть за посиланням. У цій статті ми розкриємо найчастіші запитання молодих людей про ювелірних виробах для заручин.

Як носять кільце на заручини і обручку?

Почнемо з того, що це дві різні прикраси. Перший аксесуар надаватися під час пропозиції або офіційних заручин, а обручки прикраса – під час одруження або вінчання. У деяких випадках також виділяють вінчальні коштовності, якими обмінюється пара під час таїнства.

Як носити помолвочное кільце?

У правилах ювелірного етикету, пов’язаного з цією прикрасою, є багато нюансів, які цікавлять молоду дівчину.

Золотое кольцо с фианитом

  1. На якій руці носять таке кільце? Традиція визначається негласними правила культури. Наприклад, німці носять коштовності до весілля на лівій руці. На пострадянському просторі є традиція носити прикрасу на правій руці.
  2. На який палець одягають кільце на заручини? В європейських країнах безіменний палець часто називають кільцевим, а на пострадянському просторі – перстньовим. Найчастіше все коштовності з цієї категорії носять саме на безіменному пальці. Після одруження прикраси можна надіти на середній палець або залишити на безіменному. Ще одним варіантом може стати – безіменний палець іншої руки, але часто ця практика характерна для західних країн.
  3. Як носити кільце на заручини з іншими аксесуарами? Ще десятиліття тому ювелірний етикет не дозволяв поєднувати символічні коштовності з простими аксесуарами, проте мода – дама мінлива. Тепер діє тільки одне правило – баланс. Якщо подобається носити прикраси на тій же руці, просто придивіться аксесуари з того ж матеріалу.
  4. Чи можна носити кільце на заручини кожен день? Не тільки можна, а й треба. Ці прикраси символізують вашу любов, тому дівчата і зовсім не знімають коштовність. Єдиним винятком буде похід в лазню, басейн або іншу водойму. Також в деяких випадках знімають при використанні крему для рук, щоб прикраса не потемніла.
  5. Носять чи кільце на заручини з обручкою? Якщо дівчині подобаються коштовності, після одруження вона може продовжити його носити разом з іншим аксесуаром.

Кільце на заручини: прикмети і правила

Навколо весільної атрибутики є велика кількість правил і звичаїв. Наприклад, питання, на яку руку одягають кільце на заручини, також пов’язане з прикметою. Зокрема, не рекомендують одягати аксесуар на ліву руку, оскільки в такий спосіб прикрасу носить вдова. Однак, сучасні наречені цього правила не завжди дотримуються.

Золотое кольцо с фианитами

Також цікавлять прикмети: на яку руку надягають кільце на заручини нареченому. Але тут більше свободи і менше звичаїв, оскільки чоловіки не так давно почали практикувати цю традицію. Більш того, поки вона є тільки в західних країнах.

Родинні реліквії – ще один предмет більшості звичаїв. Якщо знаєте, що наречена любить вінтажні речі, то немає причин, щоб не подарувати коштовності мами або бабусі. Якщо хотілося б зробити щось ексклюзивне, можете взяти метал з фамільних коштовностей і переплавити в новий аксесуар.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Що актуально дарувати на весілля молодятам

На щастя, закінчилася ера подарунків у вигляді ковдр і сервізів на багато персон. Не виключено, що ці атрибути будуть в радість, але...

Як вибрати онлайн МФО в Харкові

Якщо терміново потрібні були гроші, громадяни України часто звертаються до мікрофінансовим компаніям, які надають свої послуги в інтернеті. Багато в чому це...

Які вибрати ворота

Є ряд характеристик, на які слід звертати увагу харків'янам при виборі воріт. З огляду на параметри вибору, користувач зможе на worota.com.ua придбати...

“Мені закрили рота”: ведучі опозиційних каналів вийшли в ефір з заклеєними ротами. Харків’яни дали оцінку.

Журналісти та члени знімальних груп телеканалів «112 Україна», «Zik» та «NewsOne» з’явилися у прямих ефірах з заклеєними ротами. Такою інформацією поділився сайт...

Що розповів Геннадій Кернес про Євгена Кушнарьова Дмитру Гордону?

З моменту смерті мера Харкова Геннадія Кернеса вже пройшло 40 днів. У зв’язку з чим не так давно, як два дні тому,...