Четвер, 30 Червня, 2022

Кільця на заручини: ціна, прикмети і тонкощі пошуку

Це ювелірна прикраса, яке символізує серйозні наміри і щирі почуття молодої людини. Цю прикрасу вручають дівчині, коли роблять пропозицію руки і серця. Подивитися кільце на заручини, яке має бути і якесь купити, наші читачі можуть за посиланням. У цій статті ми розкриємо найчастіші запитання молодих людей про ювелірних виробах для заручин.

Як носять кільце на заручини і обручку?

Почнемо з того, що це дві різні прикраси. Перший аксесуар надаватися під час пропозиції або офіційних заручин, а обручки прикраса – під час одруження або вінчання. У деяких випадках також виділяють вінчальні коштовності, якими обмінюється пара під час таїнства.

Як носити помолвочное кільце?

У правилах ювелірного етикету, пов’язаного з цією прикрасою, є багато нюансів, які цікавлять молоду дівчину.

Золотое кольцо с фианитом

  1. На якій руці носять таке кільце? Традиція визначається негласними правила культури. Наприклад, німці носять коштовності до весілля на лівій руці. На пострадянському просторі є традиція носити прикрасу на правій руці.
  2. На який палець одягають кільце на заручини? В європейських країнах безіменний палець часто називають кільцевим, а на пострадянському просторі – перстньовим. Найчастіше все коштовності з цієї категорії носять саме на безіменному пальці. Після одруження прикраси можна надіти на середній палець або залишити на безіменному. Ще одним варіантом може стати – безіменний палець іншої руки, але часто ця практика характерна для західних країн.
  3. Як носити кільце на заручини з іншими аксесуарами? Ще десятиліття тому ювелірний етикет не дозволяв поєднувати символічні коштовності з простими аксесуарами, проте мода – дама мінлива. Тепер діє тільки одне правило – баланс. Якщо подобається носити прикраси на тій же руці, просто придивіться аксесуари з того ж матеріалу.
  4. Чи можна носити кільце на заручини кожен день? Не тільки можна, а й треба. Ці прикраси символізують вашу любов, тому дівчата і зовсім не знімають коштовність. Єдиним винятком буде похід в лазню, басейн або іншу водойму. Також в деяких випадках знімають при використанні крему для рук, щоб прикраса не потемніла.
  5. Носять чи кільце на заручини з обручкою? Якщо дівчині подобаються коштовності, після одруження вона може продовжити його носити разом з іншим аксесуаром.

Кільце на заручини: прикмети і правила

Навколо весільної атрибутики є велика кількість правил і звичаїв. Наприклад, питання, на яку руку одягають кільце на заручини, також пов’язане з прикметою. Зокрема, не рекомендують одягати аксесуар на ліву руку, оскільки в такий спосіб прикрасу носить вдова. Однак, сучасні наречені цього правила не завжди дотримуються.

Золотое кольцо с фианитами

Також цікавлять прикмети: на яку руку надягають кільце на заручини нареченому. Але тут більше свободи і менше звичаїв, оскільки чоловіки не так давно почали практикувати цю традицію. Більш того, поки вона є тільки в західних країнах.

Родинні реліквії – ще один предмет більшості звичаїв. Якщо знаєте, що наречена любить вінтажні речі, то немає причин, щоб не подарувати коштовності мами або бабусі. Якщо хотілося б зробити щось ексклюзивне, можете взяти метал з фамільних коштовностей і переплавити в новий аксесуар.