Субота, 25 Червня, 2022

У Харківській області може з'явитися новий губернатор

У неділю, 20 жовтня Кабінет міністрів України після довгого вагання затвердив призначення Олексія Кучера на посаду глави ХОДА, повідомляє “Харків.Yes”.

Тепер все залежить від остаточного рішення президента України Володимира Зеленського.

Що ж відомо про претендента на главу Харківської обласної державної адміністрації?

На сьогоднішній день відомо, що Олексій Кучер працював адвокатом і недавно був обраний народним депутатом від партії «Слуга народу». Йому 34 роки, і він має дві освіти перша з яких педагогічна. Кучер закінчив педагогічний університет імені Сковороди за спеціальністю “Фізичне виховання”. Другою же освітою Олександр Кучер вибрав юриспруденцію, і закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого (спеціальність “Правознавство”). Свою адвокатську ліцензію Олександр отримав в 2011 році.

Одружений, має двох доньок. Довгий час проживав в Харкові і працював в суді. Крім цього була робота в прокуратурі та до парламентських виборів 2019 року проживав в Харкові. Був обраний у Верховну Раду України під час позачергових виборах в цьому році від округу № 179. На сьогоднішній день є членом Комітету Верховної Ради з питань правової політики.