Субота, 21 Травня, 2022

Зняти житло в Харкові: вторинка або новобудова?

У Харкові можна знайти багато вигідних пропозицій оренди житла в новобудовах і на вторинному ринку, про що свідчить велика кількість варіантів на OLX. Яку квартиру краще знімати і наскільки велика різниця в цінах?

Переваги оренди нової квартири

Житло в новобудові завжди дає ряд переваг. Якщо ви хочете зняти квартиру в Харкові і не обмежені в коштах, варто вибрати саме цей варіант, попередньо розглянувши різні пропозиції: https://www.olx.ua/nedvizhimost/kvartiry/dolgosrochnaya-arenda-kvartir/kharkov/. Нова квартира, в якій ще ніхто не жив, дозволяє скористатися:

  • сучасним плануванням;
  • новими комунікаціями;
  • автономним опаленням;
  • швидким ліфтом;
  • безпечною прибудинковою територією.

У новому будинку ви будете користуватися новими трубами, електрикою, сантехнікою, фільтрами систем водопостачання. Це безсумнівна перевага, оскільки нове обладнання розраховане на потреби сучасного користувача. Значить, ви зможете не тільки включати опалення при необхідності, але і встановити всю необхідну побутову техніку.

Свіжий ремонт, новий ліфт і металопластикові вікна в під’їзді, облаштована і закрита прибудинкова територія – все це безперечні плюси для мешканців. Часто квартири в новобудовах купують і облаштовують спеціально для оренди. Однак всі ці зручності відображаються і на ціні, тому потрібно бути готовим до суми вище середньої.

Чому варто зняти квартиру на вторинному ринку?

Вторинний ринок – це перевірене житло, в якому швидше за все встигло пожити не одне покоління. Загальні комунікації використовуються роками, тому завжди є ризик аварійних ситуацій. В такому випадку перед укладанням договору завжди варто дізнатися рік побудови будинку і вибрати більш нову будівлю.

На вторинному ринку можна зняти квартиру за меншу суму і при цьому вибрати зручне розташування. Нові ЖК часто будують у віддалених районах, а в центрі квартири в таких будинках коштують у кілька разів дорожче. Вторинний ринок дозволяє жити в центрі або в спальному районі, вибрати житло дорожче або дешевше. Все залежить від стану самої квартири.

При виборі житла в Харкові насамперед орієнтуйтеся на свій бюджет і вибирайте оптимальний по розташуванню і комфорту варіант.