Понеділок, 27 Червня, 2022

Жалюзі-плісе – сучасне оформлення інтер'єру

Все частіше люди відмовляються від об’ємних та солідних гардин, штор, фіранок. В офісах взагалі їх не використовують. Адже сучасні конструкції, такі як жалюзі плісе, мають цілий ряд переваг перед класичними варіантами оформлення вікон та підходять під будь-яку обстановку – домашню, офіційну, творчу, дитячу тощо.

Якими бувають жалюзі-плісе?

Найбільш популярна сьогодні конструкція виглядає доволі ефектно та просто в той самий час. Це дещо середнє між римськими ролетами та більш звичними для нас жалюзі. Але основна відмінність від останніх полягає в тому, що штори-плісе виконані з більш легкого матеріалу – гофрованого паперу або тканини, складеної у вигляді «гармошки». Ознайомитися з більш широким вибором та замовити ті, що сподобаються, можна на jaluzi-service.com.ua/kharkov.

Матеріал і сам профіль мають різні відтінки, а при бажанні можна нанести і будь-який принт, малюнок, що зробить інтер’єр кімнати ще більш оригінальним та вишуканим. В результаті жалюзі-плісе допомагають доповнити інтер’єр за вашим смаком.

Виготовляють їх з різних матеріалів – від паперу до поліестеру. Поверхня може мати різну фактуру, щільність, розмір та навіть форму. Такі жалюзі-плісе частіше за все обирають для оформлення вікон нестандартної форми, оскільки їх можна встановити на будь-яке вікно – класичне прямокутне, квадратне, кругле, трикутне, у вигляді арки, мансардне тощо.

Тканину покривають спеціальними засобами, які виконують необхідні функції – захищають від вологи, від вигорання на сонці, від пилу. А деякі жалюзі-плісе навіть можуть попереджати нагрів повітря в кімнаті та відображати світло.

В залежності від щільності тканини або іншого матеріалу, можна підібрати і більш підходящі для кімнати штори-плісе:

 • напівпрозорі – що пропускають трохи світла навіть в закритому положенні;
 • прозорі – майже не перешкоджають сонячним променям, але при цьому захищають від сторонніх поглядів;
 • щільні – допомагають створити темряву в кімнаті навіть в ясний день.

Жалюзі-плісе відрізняються розмірами, формою, способами кріплення, управлінням. Тому обрати потрібний варіант дуже просто. Завдяки універсальності конструкції їх можна встановити на будь-яке вікно.

Переваги

Такі сучасні штори мають ряд плюсів, що вигідно виділяють їх серед інших варіантів оформлення кімнати:

 • вони легкі по вазі;
 • не потребують складного догляду або прання;
 • підходять під будь-який інтер’єр – в дитячу кімнату, у вітальню, в спальню, в офіс, на кухню та навіть у ванну кімнату;
 • завдяки різним засобам мають захист від сонця, вологи, пилу та інших неприємностей;
 • за рахунок різного відтінку, форми та розміру, використанню принтів допоможуть реалізувати будь-яке дизайнерське рішення;
 • займають мало місця та відкривають більший простір для кімнати, дають вільний доступ до підвіконня;
 • зручні в установці;
 • є моделі, здатні захистити не тільки від сторонніх поглядів або від ультрафіолету, але й від шуму, спеки тощо.

Така універсальність та функціональність зробили штори-плісе вибором №1 для оформлення житлових та офісних приміщень.

жалюзи-плиссе