Середа, 22 Червня, 2022

Популярність iPad в Харкові росте

Якщо порівнювати популярність iPhone та iPad, то перші приносять самій компанії-розробнику набагато більше грошей, оскільки купляються користувачами набагато частіше. І все ж, ті, хто шукає більш зручний та оптимальний гаджет для роботи, розваг та спілкування, частіше переходять на планшети, оскільки вони стають більш універсальними.

Постійний розвиток

Якщо в смартфонах придумати щось нове та впровадити, щоб вразити клієнтів уже доволі складно, то планшети постійно розвиваються. Харківчани можуть знайти гідне різноманіття моделей айпад в Стілусі. І з кожним роком їх вибір та технічні характеристики стають більш цікавими та продуктивними.

І хоч розробники його розвитку приділяють менше часу та рідше впроваджують новинки в фундаментальні принципи роботи iPad, кожна модель стає значно кращою та більш затребуваною для клієнтів. З 2010 року, коли світ вперше побачив планшет від Apple, його розвиток спочатку був мало помітним, оскільки їх використовували переважно тільки для перегляду відео. Але вже в останні декілька років розвиток даного гаджету став більш стрімким. Тепер багато користувачів розцінють apple ipad air як повноцінний інструмент для роботи та частіше обирають його замість ноутбуку або смартфону.

Що може планшет?

Сучасний планшет підкорює все більше сердець, оскільки вдало поєднує в собі можливості ноутбуку та телефону, але займає значно менше місця. Так, з його допомогою харків’яни навчились:

  • грати в улюблені ігри, яких щодня стає все більше і вони розробляються уже не для ПК, а для iOS;
  • дивитися фільми та різні відео в комфортному режимі;
  • читати книги або навчальні матеріали на широкому екрані;
  • малювати з допомогою Apple Pencil, який так сподобався ілюстраторам, художникам та дизайнерам;
  • робити фотографії та редагувати їх;
  • створювати будь-який контент – від документів до відео;
  • спілкуватися в месенджерах з друзями тощо.

Вже на даний момент вважається, що планшети в більшості сценаріїв працюють набагато швидше та ефективніше, ніж в тому ж смартфоні. Якщо ж порівнювати з ноутбуками, то iPad займає набагато менше місця в рюкзаку або в сумці, важить небагато, але в нього при необхідності можна ще й вставити SIM-карту, що для ноута неможливо.

популярность ipad в харькове растет

Основні переваги

Планшет все частіше вибирають як основний та універсальний інструмент для роботи та розваг, оскільки з його допомогою можна замінити одразу два основних пристрої – і смартфон, і ноутбук або комп’ютер. Останній і зовсім не візьмеш з собою в дорогу, оскільки це стаціонарний пристрій.

В останніх моделях планшетів продумано все до дрібниць. Тут можна і підключити простеньку клавіатуру. Екран нічим не поступається ноутбуку, а іноді навіть має кращу яскравість та відображення відео або фото, ніж будь-які його попередники. Розробники стверджують, що в останніх iPad якість передачі кольору помітно краща, ніж в MacBook Pro. І навіть динаміки в планшеті передають більш повноцінний та якісний звук, ніж в будь-яких інших пристроях.