Субота, 21 Травня, 2022

Де відпочити в Україні на морі

Період зими і міжсезоння зими вкрай рідко балує сонячними днями і гарною погодою, тому на літо ми покладаємо особливо великі надії: хочеться відпочити, зарядитися теплом і енергією. До загальної радості, в нашій країні є багато унікальних і красивих місць, де можна організувати незабутню відпустку біля моря.

Чорноморське узбережжя

Курорти Чорного моря відрізняються умовами відпочинку та рівнем розвитку інфраструктури, і відповідно, цінами. Це дозволяє вибирати місця, які підходять під критерії кожного відпочиваючого: умови, кількість розваг, бюджет.

Одеса – найбільше місто регіону. Незалежно від того, які у вас плани на відпустку – пляжний відпочинок, участь у фестивалях, атракціони, цікаві екскурсії, приправлені особливим колоритом – все це знайдете тут.

Скадовськ знаходиться всього в 100 км від Херсона, що значно спрощує процес подорожі. На курорті є пансіонати, бази відпочинку та оздоровчі комплекси, а також безліч водних розваг і можливість побувати на острові Джарилгач.

Чорноморськ – курорт, в якому є все для хорошого відпочинку: налагоджена інфраструктура, хороші пляжі, розваги. Однією з родзинок відпочинку тут є відпочинок в елінгах (гаражі для човнів над водою), які були перероблені під номера.

Коблево – один з кращих курортів Чорного моря, де життя кипить весь день (атракціони, аквапарки, дельфінарій) і не стихає з заходом сонця: дискотеки, караоке, бари продовжують працювати всю ніч.

Залізний Порт – прекрасний варіант для організації бюджетного відпочинку. У приватному секторі можна знайти варіанти житла до 100 грн. Під час відпустки також можна приєднатися до екскурсії по Чорноморському біосферному заповіднику.

Азовське узбережжя

Безпечні пологі пляжі, чисте і тепле море, в поєднанні з доступними цінами на житло і простотою поїздок стали візитними картками азовських курортів.

Бердянськ здатний задовольнити будь-які запити: сучасні пансіонати і бази відпочинку на косі пропонують відмінні умови для комфортного відпочинку. У місті працюють аквапарк, дельфінарій, парки, зоопарк і атракціони. Сезон стартує досить рано, а приїхати в місто можна на прямому автобусі Харків Бердянськ.

Кирилівку цінують за сталість: тут завжди можна розраховувати на сонячну погоду, чисті пляжі і ласкаве море, і що важливо – доступні ціни на житло і послуги.

Приморськ віддалений від будь-яких промислових об’єкт, що сприятливо позначається на екологічній обстановці. Цей курорт переважно вибирають для спокійного сімейного відпочинку: тут чисто, затишно, і не дивлячись на близькість до лиманах, немає великої кількості комарів.

Генічеськ знаходиться у самого початку Арабатської стрілки, що гарантує наявність багатокілометрових пляжів і фантастичні морські види. У місті мало розваг, що компенсується доступними цінами на житло