Субота, 25 Червня, 2022

Фанат «дєдов» та друг Добкіна займатиметься патріотичним(!) вихованням у Області

Як так вийшло, що прищеплювати патріотизм новим поколінням жителів Області буде людина, яка не нехтує фотографіями із комуністичними і сепаратистськими символами? Абсурд, скажете ви? Та на жаль, тепер так виглядає реальність. Хто він, «головний патріот» Харківської області, розказуємо в наступному матеріалі.

Про це ми дізнались із вчорашнього розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера, пише kharkovyes.com.ua. Згідно до цього розпорядження на нові посади вступають ще з десяток чиновників, проте нас зацікавило саме це призначення: з лютого поточного року заступником голови ОДА працює дехто Євген Грицков, в минулому претендував на звання Народного депутата України від партії «Опозиційний блок», проте так ним і не став. Додамо, що Грицкова пов’язують із скандальним екс-мером Харкова і екс-депутатом Верховної Ради Михайлом Добкіним.

2

Так, цей персонаж був помічений поряд з Добкіним під час його поїздки в Берлін у травні 2018-го, тоді його компанія з нагоди дня підписання акту капітуляції Нацистською Німеччиною біля пам’ятника воїну-визволителю сфотографувалася із забороненими в Україні через декомунізацію георгієвськими стрічками та червоним комуністичним прапором. Тож саме Євгена Грицкова призначено головою координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання у Харківській області.

Даний факт поки що бентежить тільки працівників ЗМІ та громадськість, наприклад харківський журналіст Павло Федосенко на своїй сторінці у Фейсбук висловив жартівливе припущення, що не здивується, якщо Інститут національної пам’яті очолить кум Путіна і один з лідерів партії ОПЗЖ Віктор Медведчук. Вищі органи влади поки що ніяк не прокоментували це призначення.