П’ятниця, 27 Травня, 2022

Ігор Терехов заспокоїв харків’ян з приводу віроломного удару Росії по Харкову

Мер Харкова заспокоїв містян та гостей міста з приводу ймовірної атаки російської армії. Деталі на kharkovyes.com.ua.

Новообраний харківський міський голова, Ігор Терехов дав оцінку ймовірній загрозі віроломної атаки Збройних сил Російської Федерації через харківський українсько-російський прикордонний пункт “Гоптівка” для удару по місту. На сьогоднішній робочій нараді при обговоренні стратегій безпеки для міста, мер офіційно заявив, що місто має все необхідне для забезпечення обороноздатності, і що така ситуація вже продовжується вже 8 років. 

Про це офіційно передає інтернет-агенція “Статус Кво”, з посиланням на самі слова політика.

На засіданні були прийняті заходи з приводу відпрацювання профільними структурами дій на випадок надзвичайних становищ згідно їхніх сфер діяльності. Також державний діяч повідомив про перевірку стану територіальних прикордонних загонів Збройних сил України, і оказання їм підтримки на випадок введення військового стану тощо.

Для довідки

Не так давно Президент України, Володимир Зеленський, заявив, що російська влада для вторгнення в Україну, може заявити про необхідність захисту російськомовного населення. Через що, з його слів, першою точкою для удару стане Харків, виступивши “початком повномасштабної війни”. Згодом Офіс Президента повідомив, що слова Зеленського в інтерв’ю виданню The Washington Post про віроломний удар військ РФ по Харкову, це “гіпотетичний сценарій” і “висмикнуті з контексту слова”.

Відразу ж Ігор Терехов заявив, що Харків назавжди буде українським містом, в якому проживають громадяни України, а загарбники повинні зрозуміти, що у випадку іншого сценарію, місто захищатимуть не лише харків’яни, а й усі українці.

Ще у грудні 2021 року, світові ЗМІ повідомляли про напад Росії у 2022 році через державно-політичну дестабілізацію в українському суспільстві, з великою ймовірністю нападу на Харків. Вони посилалися на слова та оцінки ряду офіцерів НАТО та співробітників західних служб безпеки, проте у визначений ними термін російський напад так і не відбувся. А 21 січня Bloomberg спростувало інформацію про те, що з України екстрено евакуюють дипломатичних представників Сполучених Штатів через посилення загрози вторгнення Збройних сил РФ.