Субота, 13 Серпня, 2022

Харківські ФОПи згуртованим мітингом рушили на Верховну Раду

Підприємці з Харкова та області об’єдналися в Києві з іншими страйкарями. Подробиці на kharkovyes.com.ua.

Харківські підприємці в об’єднанні з підприємцями з усієї України прибули до Києва в рамках організованого мітингу з вимогою ухвалення законопроєкту 5866, який передбачає відтермінування щодо початку обов’язкового використання малим бізнесом реєстраторів розрахункових операцій (або РРО).

Інформацію передає телеграм-канал “Харків 1654”. 

А за повідомленням агенції delo.ua, через рух мітингувальників було на тривалий час призупинено рух на станції метро “Арсенальна”, та все ще перекрито вулицю Грушевського. Колона страйкарів рушила з Майдану Незалежності під Верховну Раду, під якою встановила сцену для озвучування своїх вимог до народних депутатів України щодо відтермінування законопроєкту № 5866-1 “Про введення представниками малого бізнесу реєстраторів розрахункових операцій”. 

(початок руху колони до Верховної Ради)

До харківських страйкарів приєдналися страйкарі з Полтави, Херсону, Вінниці, Житомира, Чернівців, Миколаєва тощо. Також доволі багато ФОПів і з куточків Слобожанщини: Печенігів, Чугуєва, Ізюму і т.д.

До страйкарів також приєдналися київські працівники IT-індустрії. Мітинг націлений проти голови податкового комітету Верховної Ради, Данила Гетьманцева, який, за повідомленням українських “технарів”, хоче заборонити українській IT-сфері угоди з юридичними особами, і тим самим, фіскалізувати “всесвітнє павутиння”.

Для довідки

З початку січня 2021 року всіх українських ФОПів зобов’язали працювати з касовими апаратами. Найближчими днями голова податкового та митного комітету Верховної Ради України Данило Гетьманцев зі словами “Реформа відбулася!”, повідомив українській пресі, що скасувати обов’язкове використання касових апаратів для фізичних осіб-підприємців неможливо, через що буде неправильно трактований Закон “Про деолігархізацію” та наступний на розгляді Законопроєкт “Про примусову націоналізацію та ліквідацію приватної власності”.

.