Субота, 13 Серпня, 2022

Нова ініціатива мера: як зробити наше місто кращим

Харків’яни можуть зробити наше улюблене місто затишніше, чистіше та красивіше. Що саме пропонують? Далі на kharkovyes.

Сьогоднішній мер Харкова розповів про те, що взаємодія з жителями міста та владою має проводитися прозоро та оперативно. Протокольна тяганина, запис, черги та інші процедури – все це дуже складно для багатьох і відбиває бажання взагалі кудись звертатися.

Терехов провів нараду, куди було запрошено ініціативних харків’ян, для обговорення плідної роботи та взаємодії з жителями міста.

Метою цього засідання було налагодити спільну роботу, щоб якнайшвидше отримувати відгук від харків’ян. Житлово-комунальна сфера – найпроблемніша, на думку активістів. Саме на вирішення цих питань мають бути спрямовані ініціативи міста. Буває, що працівники комунальних служб не виконують свою роботу сумлінно, а звітують про її виконання. Зворотний зв’язок із жителями потрібний, щоб підтвердити факт виконання певної роботи, послуг.

Терехов хоче створити систему громадського контролю, щоб городяни могли вчасно повідомити, які є проблеми, а які вже успішно вирішені.

Проживаючи, наприклад, в окремо взятому мікрорайоні, його мешканець може попросити заасфальтувати доріжку, якою багато хто користується щодня, але яка не є головною та про її існування комунальники просто не знають. Говорити про потреби та про те, як їх вирішують, потрібно постійно, щоб люди бачили, як розвивається місто і що робиться владою для його благоустрою.

Зв’язок з жителями потрібен, не лише щоб отримувати запитання та відповіді. Містяни можуть вносити свої пропозиції та ініціативи. Спілкуючись із представниками влади, жителі Харкова можуть розповісти про те, що необхідно зробити ще, щоб місто розвивалося надалі.

.