П’ятниця, 24 Червня, 2022

На Центральному ринку в Харкові відбулася перестрілка

Стрілець раніше вже був судимий за викрадення людей та участь в бандитизмі, пише kharkovyes.com.ua.

На харківському Центральному ринку відбулася стрілянина. Як повідомили очевидці у соцмережах, між двома чоловіками стався конфлікт через банальну покупку, в результаті чого стрілець стріляв з двох рук прямісінько в натовп. Перехожим вдалося нейтралізувати стрільця, і утримати до прибуття загону поліціянтів.

Міський телеграм-канал “ТруХа” зазначає, що раніше, в 90-і роки, 58-річного стрільця було притягнуто до кримінальної відповідальності за викрадення людей та участь в бандитизмі.

За словами директора Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Віктора Забашти, злочинець робив постріли з травматичних пістолетів. Від гумових куль постраждали двоє чоловіків: один через влучення кулі у мобільний телефон та забою грудей та обличчя був шпиталізований, другому куля лише сильно пошкодила гомілку, і не пройшла глибоко всередину. Від шпиталізації він відмовився, але отримав на місці медичну допомогу. 

Відразу після цього прес-служба поліцейського управління Харківської області повідомила, що постраждалими у стрілянині виявилися двоє чоловіків 63 та 57 років. Також повідомили більш детальну картину інциденту: стрілець прийшов на ринок поштучно купити дюбелі. Продавці пожартували над ним, і порекомендували наступного разу купувати пачками, як всі. 

Після цього стрілець повернувся на ринок вже з двома травматичними пістолетами, в яких був прострочений дозвіл. Внаслідок чого, двоє вищезазначених чоловіків і постраждали, але не смертельно.

На місці стрілянини поліціянти вже відібрали в злочинця травматичний пістолет “Форт-17” та револьвер. Вся інформація вже зареєстрована в журналі Єдиного обліку заяв та повідомлень поліцейського відділку. Наразі всі обставини події з’ясовують слідчі.