Неділя, 26 Червня, 2022

Що вибрати: новобудову чи вторинне житло?

Однією з найважливіших потреб людини є житло. Це основа, захист від зовнішнього світу, без даху над головою неможливе життя.

Тема нерухомості завжди актуальна, будь-якій людині потрібен будинок – місце, де можна відпочити, розслабитися, сховатись від негараздів, відігрітися та зарядитися позитивними емоціями. Придбання власної нерухомості залишається найважливішою метою у житті кожної людини.

Переваги покупки квартири в новобудові

Однією з перших причин купівлі власного житла є фінансова безпека. Купити квартиру у Харкові в https://m-metrazh.ua/kupit-kvartiru – вигідний внесок у майбутнє. Крім того, це місце проживання не лише для себе, а й для майбутніх поколінь. Придбання квартири відкриває широкі можливості – людина покращує умови проживання, підвищує якість життя, стає вільною та незалежною.

Звичайно, мати своє житло – престижно, а для кожної людини престижність має величезне значення (будь-який прагнути почуватися незалежним і самостійним). Комфортне власне житло дозволяє стати самодостатньою та впевненою в собі людиною.

Проживання в квартирі має свої переваги – не треба турбуватися про обслуговування території (немає потреби чистити сніг взимку, восени прибирати опале листя, прибирати сміття і наводити лад у дворі). Близькість сусідів у багатоквартирному будинку є важливим аргументом безпеки (у разі незвичайних ситуацій сусіди швидко зреагують).

Потенційним злодіям складніше винести цінні речі повз сусідів. Крім того, більшість сучасних багатоквартирних житлових комплексів мають контрольований доступ, камери, охорону та ворота, що закриваються.

Сучасні житлові комплекси мають парковки, упорядковані дитячі майданчики та зони відпочинку, багато новобудов оснащені тренажерними залами, басейнами, пральнями та складськими приміщеннями.

На сьогоднішній день вибір первинного та вторинного житла величезний, що дозволяє підібрати оптимальний варіант у будь-якому районі. Кожне місто має райони, які відрізняються інфраструктурою, зручністю проживання, мають свої переваги та недоліки.

У якомусь із районів «вирує» культурне життя, а десь тихо та спокійно. Кожен сам вибирає оптимальний варіант житла «під себе», з урахуванням своїх переваг та фінансових можливостей. Центральні райони, звичайно ж, залучають великою кількістю супермаркетів, культурно-розважальних центрів, зон відпочинку, проте ціни на житло у центрі завжди на порядок вищі. Спальні райони відрізняються тишею, хоч і меншою від розваг, однак і вартість житла нижча.

Наприклад, Харків розділено на дев’ять районів – Шевченківський район є культурним центром, має розвинену інфраструктуру, відрізняється високою вартістю житла. Київський район – один із найстаріших та найзеленіших районів, має багато парків, скверів, пам’яток історії та культури, розвинену торговельну мережу. До промислових районів належать Холодногірський, Московський, Індустріальний, Новобаварський райони.

Останніми у рейтингу (з урахуванням чистоти, безпеки, транспорту) вважаються Немишлянський, Основ’янський, Слобідський райони. Який з районів вибрати кожен вирішує сам, кожен із них має свої переваги та недоліки.

Забезпечити новий рівень життя, купити доступне та комфортне житло допоможе агентство нерухомості Метраж, що займає лідерські позиції на ринку первинного та вторинного житлового фонду. Величезна база нерухомості, індивідуальний підхід до кожного клієнта, сучасні стратегії, високі стандарти співпраці, багаторічний досвід, величезний професіоналізм дають змогу впоратися із завданнями будь-якого рівня.