Неділя, 13 Червня, 2021

Біотуалети – частина сучасної цивілізації

Виборча політика: «Блок Кернеса – Успішний Харків»

Цієї осені 2020 року відбудуться вибори мера, Геннадій Кернес планує подавати свою кандидатуру. Це буде третій строк для міського голови, в цей період він...

Відносини «Харків та В. Зеленський»

Не секрет, що Харківська область на виборах підтримала, продемонструвала колосальну довіру до Президента України. Вже за перший рік свого правління Володимир Зеленський встиг змінити...

Сьогодні біотуалети стали частиною нашого життя. Вони зустрічаються і в парках, і в скверах Харкова, а також нерідко встановлюються за містом, наприклад, на дачних ділянках. Особливо це актуально в тих селищах, де немає поки що проведеної загальної каналізації.

Принцип роботи

Такі пристрої можуть бути як компактними, переносними, так і в формі кабінок, що стоять окремо. Основна відмінність від звичайного санвузла полягає в тому, що будь-яка з моделей біотуалету не потребує спеціальної установки, каналізаційної системи, водовідведення.

Принцип роботи їх заснований на хімічній переробці відходів, які по мірі наповнення баку підлягають утилізації. При цьому не порушується комфорт людини, що звикла до сучасних цивілізованих зручностей, та не наноситься шкода оточуючому середовищу. Не дивно, що біотуалет купити бажають ті, хто надає перевагу життю на дачі в літній період та не бажає залишатися без звичного комфорту.

биотуалеты - часть современной цивилизации

Як обрати підходящу модель?

Якщо в парку або десь в іншому громадському місці краще встановлювати кабінку, що захищає людину від негоди та сторонніх поглядів, то для особистих потреб можна зупинити вибір і на більш дешевих та простих моделях.

Але головна відмінність біотуалетів полягає навіть не в їх розмірі чи формі, а в системі переробки відходів. Так, існує три основних типи:

  • Хімічні – в них використовуються спеціальні рідини або порошки, які сприяють швидкому та простому розкладанню. Вони зручні тим, що з легкістю нейтралізують зайві запахи та повністю знищують шкідливі мікроорганізми.
  • Біологічні – в даному випадку переробка відбувається з допомогою мікроорганізмів та більш природніх фізіологічних процесів. Деякі моделі передбачають додавання торфу. Такі біотуалети рекомендується встановлювати на дачній ділянці, оскільки перероблені відходи можна використовувати в якості компосту та добрива для землі.
  • Електричні – потребують відповідного підключення до мережі, що обмежує можливість їх використання далеко від міста. В таких моделях переробка відходів відбувається з допомогою розділення різних частин по відсікам та в наступній їх утилізації.

При покупці біотуалету важливо визначитися ще й з тим, яким він буде – касетним або роз’ємним. Так, перший варіант має спеціальний відсік, який легко від’єднується для здійснення утилізації. Другий виявляється більш мобільним пристроєм, де верхня частина повністю від’єднується від нижньої при необхідності.

Але який би варіант ви не обрали, в будь-якому випадку ви отримаєте зручність та комфорт навіть в умовах дикої природи. Тому все частіше такі пристрої можна знайти в кемпінгах, на дачах, в паркових зонах відпочинку тощо.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Що актуально дарувати на весілля молодятам

На щастя, закінчилася ера подарунків у вигляді ковдр і сервізів на багато персон. Не виключено, що ці атрибути будуть в радість, але...

Як вибрати онлайн МФО в Харкові

Якщо терміново потрібні були гроші, громадяни України часто звертаються до мікрофінансовим компаніям, які надають свої послуги в інтернеті. Багато в чому це...

Які вибрати ворота

Є ряд характеристик, на які слід звертати увагу харків'янам при виборі воріт. З огляду на параметри вибору, користувач зможе на worota.com.ua придбати...

“Мені закрили рота”: ведучі опозиційних каналів вийшли в ефір з заклеєними ротами. Харків’яни дали оцінку.

Журналісти та члени знімальних груп телеканалів «112 Україна», «Zik» та «NewsOne» з’явилися у прямих ефірах з заклеєними ротами. Такою інформацією поділився сайт...

Що розповів Геннадій Кернес про Євгена Кушнарьова Дмитру Гордону?

З моменту смерті мера Харкова Геннадія Кернеса вже пройшло 40 днів. У зв’язку з чим не так давно, як два дні тому,...