Субота, 31 Липня, 2021

Команда В. Зеленського в Харкові

Виборча політика: «Блок Кернеса – Успішний Харків»

Цієї осені 2020 року відбудуться вибори мера, Геннадій Кернес планує подавати свою кандидатуру. Це буде третій строк для міського голови, в цей період він...

Відносини «Харків та В. Зеленський»

Не секрет, що Харківська область на виборах підтримала, продемонструвала колосальну довіру до Президента України. Вже за перший рік свого правління Володимир Зеленський встиг змінити...

Це спільнота свідомих та порядних людей, котрі об’єднані однією метою. Команда Президента України любить, пишається своєю країною та робить все, щоб реалізувати її мрії. Детальніше про команду Володимира Зеленського, його офіс в нашому місті розповість Харків Yes.

Офіс в Харкові

Окрім зв’язку в режимі онлайн, містяни мають змогу звернутися з питаннями, за допомогою до команди Президента України в реальному житті. Команда завжди рада бачити та приймати харків’ян в новому офісі. Вони відкриті новим ідеям, мають змогу надати підтримку.

Офіс Зе!команди знаходиться за адресою вулиця Отакара-Яроша, 18. ВЦ «Соляріс», офіс 303. Офіс працює кожного дня з 09:00 до 19:00.

Варто відмітити, що в нашому місті це офіційне представництво, головною ціллю якого є організація роботи спостерігачів, захист результатів компанії в день безпосередньо виборів.

Офіційним представником Зе!команди в Харкові є Павло Сушко.

Павло Сушко

Основним завдання його, як представника команди однодумців Президента України, є підтримка, координація діяльності Зе!команди в регіоні. Розповідаючи про себе, він зазначає кілька ключових біографічних фактів, завдяки котрим він той, ким є на сьогоднішній день.

  1. Має три вищі освіти по таким напрямкам: правознавство, кіномистецтво та телемистецтво, інженерна механіка.
  2. Павло Сушко є підполковником запасу. Відомо, що офіційний представник Зе!команди 18 років віддав Державній прикордонній службі України. 14 років з вище перечисленних він віддав Харківському прикордонному загоні.
  3. Характеризуючи себе, діяч відзначає вміння мотивувати талановитих людей, працювати з ними, разом реалізовувати поставлені цілі.
  4. Після того, як Павло Сушко завершив службу, він почав створювати кіно. Він зміг втілити свою юнацьку мрію, на власному прикладі показав, що немає нічого неможливого.
  5. Відомо також, що в 2017 році він виступив одним з продюсерів фільму «Дзідзьо Контрабас», зумів зібрати команду професіоналів для його створення. Дана стрічка стала першим національним фільмом, котрий окупив себе.

Двері офісу в Харкові відкриті для всіх небайдужих, для однодумців, котрі готові разом йти. Для приєднання до Зе!команди можна надіслати свою анкету. Містяни мають змогу поспілкуватися з офіційним представником, розповісти про те, що турбує у вашій місцевості.

Відкритою також є можливість реєстрації та заповнення короткої анкети, де кожний може описати проблему Харкова, чи області, села, котра його хвилює. При можливості, додайте фото проблеми, локацію, це прискорить її вирішення. Варто відмітити, що заявки одразу потрапляють до Зе!команди, ніяких схем, чи обхідних шляхів не потрібно, все дійсно прозоро: є проблема, є шляхи її вирішення.

Містяни можуть самостійно переконатися в тому, наскільки політика команди Президента діє прозоро. Відкритий офіс Зе!команди, офіційний сайт, мобільний додаток, створені всі можливості для спілкування. Тобто, «Слуга народу» – це про людей та для людей.

Команда В. Зеленського в Харкові

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Як вибрати кільце в подарунок

Сьогоднішній величезний асортимент виробів з дорогоцінних металів іноді грає з покупцями ювелірних магазинів злий жарт. У клієнтів буквально очі розбігаються від кількості...

Сережки для маленьких харків’янок: де і які вибрати

Сережки для дітей — окрема тема для виробників ювелірних прикрас. Це специфічні вироби, що відрізняються невеликими розмірами та певною тематикою — тварини,...

“Маю честь”: Арсен Аваков покинув пост голови МВД України

Вчора на офіційній сторінці МВС України з’явилася інформація про те, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков подав у відставку. Відповідна інформація з’явилася...

“Топовий” День Народження: найкращі вислови Геннадія Кернеса

Підозріло-хитре примруження, як в чорного кота, язик без кісток, залізний характер, моссадівська хитрість, а також «метод батога й пряника» - саме таким...

Що актуально дарувати на весілля молодятам

На щастя, закінчилася ера подарунків у вигляді ковдр і сервізів на багато персон. Не виключено, що ці атрибути будуть в радість, але...