Середа, 22 Червня, 2022

Xiaomi Mi Band 5 – серйозний конкурент на харківському ринку фітнес-браслетів

Xiaomi Mi Band 5 – це поліпшена версія Mi Band 4: розробники усунули деякі недоліки, а також додали масу нових функцій. Ціна нового фітнес-браслета в Харкові практично така ж, як і у попереднього покоління, але він має кілька дуже важливих змін, які доводять обов’язковість його придбання.

Прекрасні характеристики за помірну ціну

Перше поліпшення – це новий магнітний зарядний пристрій. Багато людей чекали цього поновлення mi band 5 з першого покоління Xiaomi. Як відомо, у старіших моделей були досить незручні зарядні пристрої. Щоб зарядити фітнес-трекер, доводилося весь час витягати його з ременя. Звичайно, через це ремінець досить часто ламається або після декількох місяців використання стає дуже пошарпаним.

Наступна причина, чому вам потрібно купити Mi Band 5 – це нові спортивні режими. У Xiaomi Mi Band 4 всього їх є 6, тоді як новий фітнес-трекер пропонує ще 5 спортивних режимів. Наприклад, режим гребли і скакалка. Це ж приголомшливо! Не забув китайський виробник і про ентузіастів йоги. Xiaomi Mi Band 5 отримав цей спортивний режим, а також велотренажер і еліптичне тренування.

Важливе оновлення – збільшений розмір екрану. Тепер у нього діагональ 1,1 дюйма, тоді як у Xiaomi Mi Band 4 дисплей 0,95 дюйма. Це не одна з основних причин, по якій вам потрібно купувати Xiaomi Mi Band 5, але дуже хороший бонус. На великому екрані відображається більше інформації, наприклад, текст повідомлення. Лицьові панелі також трохи зменшилися. Цей дисплей підтримує панель AMOLED з роздільною здатністю екрану 126×294 і захищений загартованим склом 2.5D., що захищає екран від подряпин і потертостей.

трекер

Не сумнівайтеся в покупці

Що стосується продуктивності, то Mi Band 5 не був розроблений для виконання складних завдань, подібно Apple Watch Series 5 і Samsung Watch Active 2. Пристрій живиться від Dialog SOC (система на кристалі), має 16 МБ ОЗУ і полімерний акумулятор ємністю 125 мАг. Xiaomi заявила, що ця батарея буде служити в варіанті NFC Mi Band 5 14 днів, а без NFC – 20 днів без підзарядки.

Остання причина, по якій не потрібно сумніватися в покупці – ціна. Дивно, але навіть незважаючи на збільшений дисплей, новий магнітний зарядний пристрій і функції, ціна Mi Band 5 така ж, як і у попереднього фітнес-браслета. Дуже приємно, що виробник розуміє одну з головних переваг своїх трекерів перед конкурентами – доступну ціну.

Xiaomi Mi Band 5 наразі доступний для покупки в шести різних кольорах ремінця і може бути придбаний у провідних інтернет-магазинах.