Субота, 25 Червня, 2022

Чи може студент взяти кредит онлайн в Харкові

Мікропозика – це вид кредитних зобов’язань, який зобов’язує позичальника виплачувати встановлену суму з відповідними відсотками. Зазвичай кредити онлайн видаються 90% людям, які подають заявки. Але чи входять в цей відсоток студенти? У статті ми відповімо на головне питання і розповімо, як студенту підвищити шанси в отриманні кредиту.

Вимоги до позичальника

Переважно банки видають кредити тим особам, які мають постійний і офіційний вид доходу. Тому дуже високий ризик того, що кредитор відмовить студенту в платежі.

Для того щоб студент мав можливість отримати  кредит онлайн,  він повинен відповідати ряду вимог:

  • Стабільний дохід. До цього критерію можуть ставитися навіть стипендіальні виплати відповідного рівня.
  • Офіційне працевлаштування. Не всі студенти можуть працювати в період навчання. Але якщо людина буде працевлаштована, з високою ймовірністю є всі шанси отримати кредит.
  • Мінімальний вік. Жоден неповнолітній студент не зможе отримати кредит. Щоб користуватися таким правом, потрібно досягти 18-ти річного віку. Деякі банки піднімають віковий критерій ще вище і встановлюють мінімальний вік 20-21 рік.
  • Майнові документи. Багато кредиторів вважають, що студент – це не відповідальний позичальник. Тому рекомендується надавати гарантії. Наприклад, документально підтвердити майно, яке може виступати у вигляді застави.
  • Порука. Зазвичай компанії онлайн не вимагають наявності поручителя, але зі студентами окрема історія. Іноді банки просять вибрати поручителя, який в необхідному випадку зможе нести відповідальність за позичальника.
  • Кредитна історія. Студент, який має погану кредитну історію ще в юному віці, має високий ризик отримати відмову від банку.

Отримати кредит студенту складно, але можливо. Рекомендується користуватися сервісами порівняння, щоб знайти банк з найвигіднішими умовами. Щоб підвищити шанс отримання кредиту, можна заповнити анкети на декількох сайтах, і по черзі подавати їх в компанії.