Субота, 25 Червня, 2022

Чи потрібно вкладати гроші в дизайн сайту?

Ми живемо за часів технічного прогресу. Зараз багато процесів робиться онлайн: покупки товарів або послуг, робота, навчання. Тому багато компаній створили інтернет ресурси для кращої комунікації з клієнтами. У деяких бізнесменів виникають сумніви з приводу створення власного сайту. Звичайно, це крок назад. У наш час будь-який бізнес повинен бути присутнім в інтернеті. Але ми рекомендуємо звернутися до професіоналів – web студія допоможе вам створити якісний сайт, який буде приносити прибуток та працювати на вашу компанію. Сьогодні ми поговоримо про те чи потрібно вкладати гроші в https://ifish.com.ua/website-cost/ дизайн сайту Харків, Київ, Одеса, Дніпро – у всіх цих містах є фахівці, які “чаклують” над дизайном сайту. Але чи потрібно вкладати фінанси в це?

Сайт повинен відповідати своїй цільовій аудиторії

Створення сайту – це важливий момент в житті бізнесу. Але інтернет ресурс повинен привертати до себе увагу аудиторії і відповідно збільшити продажі. Для цього, в першу чергу, варто зайнятися розкручуванням сервісу. Ну, а вартість просування сайту  https://ifish.com.ua/seo-cost (можна дізнатися деталі) – це другорядне питання, яке потрібно обговорювати з фахівцями.

Що стосується дизайну, то він, в будь-якому випадку, важливий. Якщо сайт похмурий, нецікавий, нудний, тоді не варто сподіватися на величезну кількість відвідувачів. Але спершу необхідно визначитися з цільовою аудиторією і цілями вашого ресурсу. Це важливий аспект будь-якого сайту. Наприклад, ви продаєте натуральний камінь (галька, доломіт, піщаник). Всю цю красу ви систематично виставляєте на своєму офіційному сайті. Звичайно, все має бути естетично красиво, але набагато корисним для ваших клієнтів буде точна інформація про продукцію. Адже товар специфічний і не всі ресурси мають у своєму розпорядженні необхідні дані про правила використання натуральних каменів. Тому, як дизайнерськи поліпшити веб-сайт залежить від уподобань потенційних клієнтів, а не власників бізнесу.

Нюанси в веб дизайні:

  • Вибір колірної гами.
  • Розташування елементів сайту.
  • Шрифт.
  • Тісна співпраця з іншими спеціальними.
  • Враховувати роботу мобільної версії.

Економити не варто

Як ми вже писали вище – економити на створенні сайту не варто. Адже, це ваші гроші, час і нерви. Звичайно, зараз є багато безкоштовних конструкторів або фрілансерів, які візьмуться за будь-який проект. Але, якщо бажаєте отримає працюючий інтернет ресурс, тоді рекомендуємо звернеться до професіоналів. Це гарантія, що сайт буде дійсно приносити вам прибуток. Також дуже велике прохання до власників бізнесу – не слухайте думку всіх підряд щодо дизайну сайту. Наприклад, у вас є чорновий варіант сайту. Покажіть його своєму постійному клієнту, а не другу або бухгалтеру. Нехай ваша цільова аудиторія оцінить інтерфейс, колірну гамму і т.п. Таким чином ви отримаєте відповідь на всі ваші запитання.

Сподіваємося, вам наш матеріал був корисним і ви знаєте в якому напрямку вам розвивається. Бажаємо вашому бізнесу успіхів і процвітання! А як ви ставитеся до інтернет ресурсів? Вам важливий дизайн сайту? Чекаємо ваші коментарі і зворотнього зв’язку.