Субота, 25 Червня, 2022

Де буде поховано Геннадія Кернеса та слова Михайла Добкіна

Смерть Геннадія Кернеса не залишає осторонь нікого. На цей раз скорботні слова з приводу відходу в інший світ мера Харкова висловив його екс-поплічник та колишній мер Михайло Добкін, який нараз теж проходить лікування від коронавірусу на самоізоляції, пише “kharkovyes.com.ua“.

За словами екс-нардепа, після відходу Кернеса Харків перетворився на сироту, адже Геннадій Кернес з 2006 року брав участь у розвитку другого найбільшого міста України. Саме тому, сприймати Харків без Кернеса абсолютно неможливо. Крім того він наголосив, що раптова хвороба міського голови починала готувати людей до того, що таке обов’язково колись станеться. Наприкінці політик додав, що, на його думку, зараз розмовляти про кандидатів у мери та ймовірного наступника Кернеса – огидно й неправильно.

«Вшануйте спочатку того, хто для Харкова зробив чимало, і проведіть його в останню путь. Повірте, якщо це буде зроблено, то всім буде легше робити свій вибір на користь нового мера». – цитує нардепа телеканал «Україна 24».

До речі, за повідомленням Телеграм-каналу «Украина сейчас» з’явилася інформація, що Геннадія Кернеса поховають 22 або 24 грудня, в залежності від того, коли мера транспортують з Німеччини в Харків. Поховано політика буде на Почесній алеї на кладовищі на Пушкінській. Панехіда буде в Благовіщенському соборі, а похоронна церемонія – в Оперному театрі імені Миколи Лисенка. Всі заходи йтимуть з 9:00 до 13:00, і паралельно з цим будеперекрито деякі вулиці.

Тож, як бачимо, цитуючи Михайла Добкіна, Генадій Кернес запам’ятався харків’янам, поки очолював місто. Будучи новатором багато в чому, мер робив деякі речі не просто новими, а такими, які багато кому навряд чи вдалося. Бо саме так, на думку екс-нардепа, так і було.

Нагадаємо, що Геннадій Кернес помер у Німеччині через ускладнення коронавірусу на роботу нирок, внаслідок чого обидві нирки відмовили. Павло Фукc, бізнесмен і товариш держдіяча негайно повідомив ЗМІ. У самому місті відразу ж було оголошено триденний траур.

Також до скорботних висловлювань приєдналися не тільки Офіс Президента, а також мер Дніпра Леонід Філатов, одеський міський голова Геннадій Труханов, екс-віце-прем’єр та нардеп від «Опозиційної платформи «За життя» Юрій Бойко, голова ХОДА Айна Тимчук та інші. Натомість, журналіст Віталій Портніков вважає історію Кернеса свідченням «мафіозної системи керування Україною».