Субота, 25 Червня, 2022

Як правильно підібрати домен

Сайт починається з домену, так, як бізнес з вибору імені. Після вивчення ринку, ви зможете підібрати доменне ім’я для сайту https://cityhost.ua/domain/lviv.ua/, на якому будете працювати. Жителям Харкова варто ознайомитися з тим, на які ключові моменти варто звертати увагу.

Зона реєстрації

Варто спочатку визначитися із зоною реєстрації імені:

  • ua – характеризує фізичні особи і компанії, які зареєстрували торгову марку (домен «LVIV.UA»). Його можна віднести до категорії «елітних» доменів;
  • ru – підходить дане доменне ім’я підприємствам, функціонуючим на російському ринку;
  • com – ім’я домену, призначене для комерційних підприємств, що функціонують на міжнародних ринках, в США;
  • com.ua – вказує на комерційний сектор. Домен підійде українським підприємствам;
  • region.ua – підходить для регіональних підприємств, або приватних осіб, які функціонують в вашому регіоні.

Вибираючи ім’я домену, потрібно аналізувати ринок, підбирати унікальне ім’я. Крім цього, важливим критерієм є швидкість, зручний процес реєстрації домена і SSL-сертифікат.

Вибір імені домену

Фахівці радять підбирати доменне ім’я, з огляду на такі критерії.

  1. Назва компанії, або торгової марки. Якщо це не одне слово, а два і більше, тоді можна спробувати написати назву разом. У тому разі, якщо ім’я домену зайняте, не проблема, просто додайте «-». Якщо після аналізу пошуковими системами ім’я домену збігається з рядком пошуку, ви побачите це в пошуку. Використовуйте перекодувальник для перекладу.
  2. Варто відзначити, що ім’я домену характеризує напрямок, особливість вашої діяльності.

При цьому не варто вибирати домен, більш ніж з трьох слів. Фахівці радять також реєструвати домени в усіх варіантах написання. Якщо такий спосіб не підходить, тоді реєструйте один варіант.

Краще за все перевірити домен, ввести вибране вами ім’я, які цікавлять найбільше, і натиснути на клавішу «Перевірити». Хороші хостинг-провайдери надають безкоштовно послугу використання електронної адреси з ім’ям сайту. При виборі, це також необхідно враховувати.

Домен «LVIV.UA» делегували в 1995 році, після чого він швидко став популярним. Його найчастіше використовують в цілях безпеки, адже це захист від шахрайства, або ж від недобросовісних конкурентів. Це альтернатива національним доменам, яка доступна кожному жителю Харкова.