Четвер, 23 Червня, 2022

Президент Зеленський прилетів до Харкова: програма візиту

Президент України Володимир Зеленський почав робочий візит до Харкова з фотографії біля будівлі міського аеропорту. У програмі відвідин Харкова у президента стоїть призначення нового губернатора Харківської області замість нинішньої глави ХОДА Юлії Світличної. На сьогоднішній день найбільш реальною кандидатурою на роль нового глави області називають Олексія Кучера. Раніше kharkovyes.com.ua повідомляв про те, що Олексій Кучер є депутатом від партії «Слуга Народу», має педагогічну і юридичну освіту, працював в Харківській прокуратурі, судах і вів приватну практику.

Також Президент Зеленський планує відвідати оборонні підприємства, що знаходяться в Харкові. У програму включені авіазавод, завод імені Малишева, ФЕД і інші виробничі гіганти.

Варто зазначити, що до зустрічі президента готуються не тільки державні чиновники і їхні колеги, але і активісти Харкова. На проти Харківської обласної державної адміністрації, біля намету волонтерів «Все для перемоги» вже зібрався пікет. Мітингувальники хочуть донести до Володимира Зеленського свою позицію по відношенню до ситуації на Донбасі і задати свої питання.

Сам Президент зазначив, що радий знову бути в Харкові і налаштований позитивно. Про це він написав у своїх соціальних мережах, виклавши відповідне фото.

Варто відзначити, що в соціальних мережах також з’явилася інформація, що в Харкова з візитом також прилетів колишній президент України Петро Порошенко. Його помітили гуляють по Харкову.