Четвер, 23 Червня, 2022

Пограбування по-харківськи: на Олексіївці двоє на велосипедах підірвали банкомат

 

Як повідомляє пресс-служба Головного управління Національної поліції, сьогодні, 10 квітня, приблизно о пів на п’яту ранку, на проспекті Перемоги пролунав вибух. Як потім виявилося, це підірвали банкомат, що знаходився у вході до супермаркету «Дигма». Подробиці цієї вибухової події розповідаємо далі на kharkovyes.

План злодіїв якщо і не вартує повноцінної екранізації, та точно міг би стати основою сюжету епізоду якогось не дуже популярного детективного серіалу: спочатку вони під’їхали до будівлі з банкоматом на велосипедах, встановили саморобний вибуховий пристрій, він здетонував, зловмисники витягли гроші і попрямували до автомобіля, який вони заздалегідь залишили неподалік, аби через камери спостереження не можна було розгледіти номерні знаки авто.

Ситуацію прокоментував навіть заступник Міністра Внутрішніх Справ Антон Геращенко, він, власне, повідомив про суму награбованого: вона склала майже два мільйони гривень, які мали б піти на зарплатні, пенсійні і студентські виплати. Заступник міністра також похвалив харківських поліцейських, адже в результаті проведення оперативних дій їм вже за декілька годин вдалося вийти на слід підривачів і затримати їх, насамперед через успішний моніторинг камер відеоспостереження, що знаходились в районі вчинення злочину.  Всі вилучені в них гроші будуть повернені до ПриватБанку. Також зловмисників перевірятимуть на причетність до підриву і викрадення коштів з інших банкоматів по всій Україні.

Затриманим інкримінують крадіжку, за яку згідно до Кримінального кодексу України передбачено покарання до 12 років позбавлення волі.