Четвер, 30 Червня, 2022

У мережі зв’явилося свіже фото “зниклого” мера Харкова

“Передаю привіт всім харків’янам! І окремий привіт всім, хто мене втратив “, – саме такий напис супроводжує фото міського голови після тривалої відсутності на публіці. Знімок Кернеса з сином Родіоном був опублікований увечері 10 листопада. Далі на kharkovyes.

Нагадаємо, що Кернеса харків’яни не бачили з кінця серпня. У вересні у нього виявили коронавірус: спочатку його лікували в Харкові, пізніше перевезли в “Шаріте”. Довгий і важкий процес лікування мера, як стверджує його син Данило, пов’язаний з пораненням, отриманим під час замаху на нього в 2014 році.

Навколо відсутності мера ходить багато чуток: в ЗМІ постыйно з’являється інформація то про смерть мера, то про те, що мер перебуває в комі. Сини Геннадія Адольфовича в своєму інтерв’ю спростували всі чутки. Харків’яни, які вже більше двох місяців не бачили свого мера, в мережі постійно просили фото- або відеодокази того, що мер все ще живий. І ось, нарешті дочекалися. Фото викликало бурхливу реакцію користувачів мережі: хтось радий знову побачити Кернеса, а хтось все ще різні теорії про його відсутності.

Перший заступник мера Ігор Терехов пообіцяв, що Кернес повернеться до Харкова до 20 грудня і проведе першу сесію міськради без перешкод.