Субота, 25 Червня, 2022

Геннадія Кернеса офіційно зареєстрували мером Харкова

Заява про “реєстрацію міського голови” була отримана 8 листопада в електронному вигляді. За всіма правилами вона супроводжувалася цифровим підписом і усіма необхідними документами, про що повідомляє Харківська ТВК. Далі на kharkovyes.

Разом з першою заявою була подана ще одна – “про відмову від депутатського мандату”. Законом передбачено, що одна людина не може займати пост мера та депутата міськради одночасно. У такому випадку від мера потребується відповідна заява, яку і було подано. Місце депутата в міськраді, від якого міський голова відмовляється, за законом переходить наступному кандидату з партійного списку. Цим кандидатом виявилася Ілона Хачатурян, яка в даний момент керує управлінням забезпечення діяльності керівництва Харківської облдержадміністрації.

Геннадій Кернес є мером Харкова з 2010 року. Цього разу 60.34% городян знову віддали за нього свої голоси. Нагадаємо, що в останній раз харків’яни бачили мера міста в кінці серпня, на святкуваннях на честь Дня міста. Зараз він проходить лікування від COVID-19 в Німеччині. Тепер Кернес повинен з’явитися в місті до 20 грудня і провести першу сесію нової міськради. Перший заступник мера Терехов запевняє, що Кернес буде в місті вчасно і сесія буде проведена в штатному режимі.