Понеділок, 23 Травня, 2022

В мерії з’явилася вакансія на посаду прес-секретаря Ігоря Терехова

Повідомлення з’явилося на офіційному сайті Єдиного міського реєстру актів міста Харкова. Далі на kharkovyes.

В Харківській міській раді оголосили конкурс на вакантну посаду прес-секретаря новообраного мера Харкова Ігоря Терехова. Відповідний наказ від 5 листопада вже підписаний Тереховим, який поки що не вступив до нових обов’язків. Окрім зазначеної вище посади також оголошені конкурси на посади замісника директора Відділу по справах інформації та громадським зв’язкам міськради міста, а також замісника директора цього відділу по загальним питанням.

Вимоги для кандидатів на обидві посади однакові:

  • громадянство України;
  • вища освіта не нижче за ступінь магістра або спеціаліста;
  •  стаж роботи в місцевому самоуправлінні, державним службовцем, або керівником закладів, фірм та організацій (незалежно від форм власності) не менше 2 років;
  • вільне володіння українською мовою.

Цю роботу з приводу поповнення чиновницьких кадрів в органах міської влади довірено віце-меру Харкова, Тетяні Чечетовій-Терашвілі. 

“Цей конкурс триватиме за найближчими підрахунками, до кануну новорічних свят, після чого будемо представляти новачків.” – коротко повідомила поспіхом віце-голова Харкова.

Для довідки

(одна з останніх фотографій Ігоря Терехова з екс-мером Харкова, Геннадієм Кернесом)

Ігор Терехов не так давно переміг на виборах харківського міського голови 31 жовтня. До цього він перебував на посаді виконуючого обов’язки мера Харкова внаслідок смерті від коронавірусу колишнього мера, Геннадія Кернеса (2010-2020 р.в.), який помер в 2020 році в німецькому шпиталі “Шаріте”. Обов’язки мера Терехов ще офіційно не прийняв, наразі він складатиме повноваження виконуючого обов’язки.

Додамо, що раніше прес-секретарем Геннадія Кернеса виступала Тетяна Грузинська, яка звільнилася з мерії в травні 2021 року, фактично через шість місяців після смерті політика.