П’ятниця, 27 Травня, 2022

Офіційно: Ігор Терехов – новообраний мер Харкова!

При цьому політика було звільнено з попередньої посади.

Ігор Терехов офіційно прийняв повноваження харківського міського голови, пише kharkovyes.com.ua. Його інавгурація відбулася 11 листопада на незапланованій сесії Харківської міськради. Про це повідомляє прес-служба мерії з посиланням на харківський філіал телеканалу “UA: Суспільне мовлення”

Сесія проходила в двох етапах: на першому відбулося таємне голосування депутатів з приводу звільнення Терехова з попередньої посади виконуючого обов’язки мера Харкова. Після півгодинної перерви присутні на інавгурації представники харківської територіальної виборчої комісії зареєстрували Терехова, як мера міста, після чого новообраний міський голова склав присягу, і прийняв посвідчення. 

Ігор Терехов демонструє посвідчення мера

“Я хочу підкреслити відразу: нам не варто йти разом, якщо ви не хочете опрацьовувати як мої вимоги, так і мешканців міста – покиньте цю залу. Для кожного харків’янина та його чи її пропозицій, мій кабінет завжди відчениний.” – підкреслив Ігор Терехов у своїй промові, закінчивши свою промову девізом своєї команди, “Харків – це круто!”

Для довідки

До прийняття повноважень мера, Ігор Терехов перебував на посаді прес-секретаря колишнього мера Харкова, Геннадія Кернеса впродовж десяти років перебування політика на цій посаді (2010-2020 р.в.). В 2020 році, після смерті Геннадія Кернеса від коронавірусу в німецькому шпиталі “Шаріте”, Терехова призначено тимчасово виконуючим обов’язки мера Харкова. В кінці жовтня Ігор Терехов під час виборів нового міського голови, випередив свого опонента, Михайла Добкіна, отримавши за загальними підрахунками 50,66% голосів з майже 29% населення Харкова, яке прийшло на вибори.