Субота, 25 Червня, 2022

Вибір навісу для приватного будинку

Служать місцем для відпочинку, окремою зоною, яка ефективно захищає автомобіль. Вони захищають від несприятливих погодних умов. Все це про навіси. Підбираючи навіс в Харкові, варто спочатку визначитися з типом, розміром, підібрати оптимальну висоту і форму.

Різновиди навісів

Слід виділити такі навіси для приватного будинку:

Тент

Переваги вибору

До плюсів відносять дешевизну, низьку собівартість виготовлення. Досить просто і оперативно встановлювати навіс. Клієнт може вибрати серед великого вибору кольорових рішень.

Недоліки вибору

Матеріал тенту не здатний витримувати велике навантаження. Через 3-4 роки потрібна заміна брезентового полотна.

Полікарбонат

Переваги вибору

Це найбільш поширений тип, адже має, порівняно, меншу вартість. Крім цього, вироби з даного матеріалу мають невелику вагу. Завдяки цьому монтажні роботи проходять набагато легше і дешевше. Матеріал прозорий, простий в експлуатації і догляд за ним.

Недоліки вибори

Низька стійкість до сильних механічних пошкоджень; впливу ультрафіолету. Такий навіс має найменший термін експлуатації, якщо порівнювати з металевими типами.

Профнастил

Переваги вибору

Такі навіси характеризуються високою міцністю і довговічністю. Якісний навіс, встановлений професіоналами своєї справи, може прослужити в середньому 25 і більше років. Це надзвичайно міцний матеріал, він не боїться механічних пошкоджень. Профнастил стійкий до несприятливих погодних умов. Досить просто очищати навіс, для цього потрібно облити дах зі шлангу.

Недоліки вибору

До недоліків даного вибору відносять повне затінення місцевості. В навісах такого типу роблять вставки вікон з полікарбонату. Це дійсно гарне рішення.

Металочерепиця

Переваги вибору

До переваг вибору відносять стиль і красу, вироби з даного матеріалу виглядають презентабельно. Матеріал довговічний та міцний.

Недоліки вибору

Серед інших типів навісу, цей – найдорожчий. Далеко не всі можуть вибрати такий варіант.

Переваги вибору «Вікінг»

Роблячи замовлення в компанії «Вікінг» металоконструкції, жителі Харкова зможуть переконатися в перевагах такого співробітництва.

  1. Мова йде про 100% власне виробництво. Завдяки цій характеристиці, клієнти отримують готовий продукт у відповідності зі своїми вимогами і побажаннями.
  2. Ціна оптимальна порівняно з якістю виробів.
  3. Фахівці viking-metal.com.ua вже виконали більше 1750 замовлень, за даний час компанія зарекомендувала себе з кращого боку.
  4. Замірники від «Viking металоконструкції» в Харківській області безкоштовно виїжджають. Жителі Харкова і області отримують довговічні конструкції, адже фахівці проводять їх монтаж.
  5. Використовуються власні малярні камери, молоткові фарби «Хаммерайт». Таким чином, компанія гарантує довговічність фарбуваних виробів.

Варто ретельно підійти до вибору навісу для приватного будинку, обираючи надійну компанію. Якщо виникають будь-які питання, завжди можна проконсультуватися з кваліфікованими фахівцями.

Вибір навісу для приватного будинку