Середа, 25 Листопада, 2020

Геннадій Кернес: Харків – місто з європейською перспективою

Виборча політика: «Блок Кернеса – Успішний Харків»

Цієї осені 2020 року відбудуться вибори мера, Геннадій Кернес планує подавати свою кандидатуру. Це буде третій строк для міського голови, в цей період він...

Відносини «Харків та В. Зеленський»

Не секрет, що Харківська область на виборах підтримала, продемонструвала колосальну довіру до Президента України. Вже за перший рік свого правління Володимир Зеленський встиг змінити...

Місто Харків завжди було інтелектуальною столицею України, в 80-90-х роках це був епіцентр демократичних дій в Україні. В Харкові вперше почали реалізовувати амбіційні європейські практики в життя, європейські стандарти. Все це сприяло розвитку міста. Детальніше про перспективи Харкова поділиться міський голова Геннадій Кернес, розповість Харків Yes.

Європейські перспективи

Міський голова поставив досить амбіційну ціль для Харкова. Мова йде про ціль ввійти до 2030 року в ТОП-100 світових міст. Велика та масштабна робота по довгостроковому плануванню розвитку Харкова підходить до завершення, тому все можливо. Геннадій Кернес наголошує на тому, що орієнтир міська влада буде робити на створення всіх умов для задіяння якісного людського капіталу.

Геннадій Кернес разом з представниками малого бізнесу та органами влади, з міжнародними діловими колами працюють над тим, щоб підвищити привабливість міста для інвестицій. Мова йде про ціль локалізації інноваційно орієнтованого бізнесу в нашому місті.

Харків лідирує серед обласних центрів України, саме такою інформацією поділився міський голова міста. За попередніми даними, цей показник на початку 2000-х років серйозно відставав від інших індустріально розвинених міст.

Наш потенціал – молоде покоління

Можна також з впевненістю назвати Харків науковою столицею України, адже це батьківщина світових наукових шкіл в різних областях. Завдяки кооперації з зарубіжними партнерами, втіленню в життя європейських програм, цього вдалося досягти. Це місто навчання, де кожний четвертий житель Харкова є студентом вищого навчального закладу. Приблизно 47% містян є молодими людьми, віком до 35 років, котрі добре сприймають інновації. Таке молоде населення орієнтоване на загальноєвропейські цінності, політичну, економічну культуру.

Молоде покоління є стратегічним ресурсом для розвитку. Саме тому, за словами міського голови, доцільно підвищувати привабливість Харкова для молодих спеціалістів. Пріоритетом в даному випадку є благоустрій публічного простору, інвестиція в молодіжне житлове будівництво, навчання та медицину, спортивну та культурну сферу. Доцільним також є розвиток, вдосконалення інфраструктури, енергоефективності та екології. Всі ці показники орієнтуються на високі європейські стандарти.

Для максимальної реалізації задуманого, за словами Геннадія Кернеса, необхідна тісна міжнародна співпраця з містами-партнерами. Саме тому міський голова працює над налагодженням взаємовигідних зв’язків з партнерами в Європі, Кавказі, США, Ближньому Сході, Китаї, тощо.

В цілому, варто відмітити, що Харків є восьмим містом Східної Європи по критерію чисельності населення. Харків є містом, котре має всі можливості для розвитку в європейському масштабі. Одним з підтверджень цьому стало звання Харкова кращого міста по ефективності ведення бізнесу серед великих міст Східної Європи в рейтингу «Європейські міста та регіони майбутнього».

Геннадій Кернес: Харків – місто з європейською перспективою

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Чому варто купити 11 iPhone

В Україні стає все більше власників смартфонів "яблучного" виробництва. Молодь і люди старшого покоління із задоволення набувають iPhone і ні краплі не...

Суд скасував результати виборів до Харківської міськради

Другий апеляційний адміністративний суд не визнав протокол про результати виборів до Харківської міськради і прийняв рішення його скасувати. Далі на kharkovyes.

У Харкові відбулися протести проти карантину “вихідного дня”

11 листопада в центрі Харкова пройшов мітинг проти карантину "вихідного дня". Люди з плакатами вийшли під будівлю облдержадміністрації. Представники сфери обслуговування виступили...

У мережі зв’явилося свіже фото “зниклого” мера Харкова

"Передаю привіт всім харків'янам! І окремий привіт всім, хто мене втратив ", - саме такий напис супроводжує фото міського голови після тривалої...

Геннадія Кернеса офіційно зареєстрували мером Харкова

Заява про "реєстрацію міського голови" була отримана 8 листопада в електронному вигляді. За всіма правилами вона супроводжувалася цифровим підписом і усіма необхідними...