Вівторок, 24 Листопада, 2020

Зворотний зв'язок через чат-бот «Агент Х»

Виборча політика: «Блок Кернеса – Успішний Харків»

Цієї осені 2020 року відбудуться вибори мера, Геннадій Кернес планує подавати свою кандидатуру. Це буде третій строк для міського голови, в цей період він...

Відносини «Харків та В. Зеленський»

Не секрет, що Харківська область на виборах підтримала, продемонструвала колосальну довіру до Президента України. Вже за перший рік свого правління Володимир Зеленський встиг змінити...

Це досить цікава ініціатива, котрою мають змогу скористатися жителі Харкова. За проханням Геннадія Кернеса, харків’яни можуть оцінювати міські проекти через чат-бот. Детальніше про зворотний зв’язок представників міської влади та містян розповість Харків Yes.

«Агент Х»

Саме так назвали чат-бот, призначений для зворотного зв’язку. Запустив таку ініціативу комунальне підприємство «Офіс реформ Харкова», співпрацюючи з Приват Банком. Основною метою подібної ініціативи є отримання зворотного зв’язку від містян стосовно всіх міських проектів. Мова йде про всі актуальні нововведення, цікаві ініціативи. Міській владі цікаво та важливо розуміти ставлення жителів Харкова, робити відповідні висновки.

Міський голова Геннадій Кернес також відмічає, що аналіз результатів допоможе враховувати та передбачати реальні потреби містян. Міська влада в свою чергу зможе вносити корективи в проекти.

За словами міського голови, більше сотні проектів міська влада реалізовує для містян. Звичайно, має величезне значення якість цих проектів, потреба в них, актуальність. Тому так важливо отримувати зворотній зв’язок. Чат-бот робить розсилку в автоматичному режимі, коли з’являються нові проекти, а жителі Харкова мають змогу їх оцінити.

Для того, щоб отримані результати були максимально чесними, передбачена авторизація через Приват24. Таким чином, вдається виключити можливість «накрутки». Декілька міських сервісів вже реалізували проект, показавши свою ефективність.

Офіс реформ

Це офіс управління проектами міста, його «серце». Даний офіс займається тим, що керує портфель проектів міста, формує тренди менеджменту міських проектів на міжнародній арені.

РМО є навігатором проектів міста, котрий направлений на те, щоб покращити підхід до реалізації проектів міста. Навігатор займається веденням єдиного портфеля всіх міських проектів, впровадженням інструментів для їх створення. В цілому, саме в цьому місці створюється якісний стратегічний продукт.

До основних місій та цінностей відносять:

  • відповідальність;
  • побудова відкритих та чесних взаємовідносин;
  • бажання та уміння об’єднувати кращі розуми;
  • оновлення та самовдосконалення;
  • любов до своєї справи;
  • знаходження оптимальних рішень;
  • колективний дух, прагнення бути єдиним цілим. Командна робота є запорукою успішного результату;
  • досягання поставлених цілей.

Окремо варто відмітити, що саме Харків став першим містом, в якому запустився проект цифрової трансформації. Тобто місто підтримує найголовніший тренд в Україні – діджиталізацію. На рік поставлені такі цілі: проходження курсів з цифрової грамотності, користування власним електронним кабінетом, надання послуг в режимі онлайн.

Подібні ініціативи та проекти є досить важливими. Вони, безумовно, допомагають в тому, щоб зробити наше місто ще кращим, зробити його більш комфортним. Офіс реформ, цікаві, інноваційні проекти допомагають, сприяють цьому завдяки впровадженню рішень в усі сфери життєдіяльності Харкова.

Зворотний зв'язок через чат-бот «Агент Х»

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Суд скасував результати виборів до Харківської міськради

Другий апеляційний адміністративний суд не визнав протокол про результати виборів до Харківської міськради і прийняв рішення його скасувати. Далі на kharkovyes.

У Харкові відбулися протести проти карантину “вихідного дня”

11 листопада в центрі Харкова пройшов мітинг проти карантину "вихідного дня". Люди з плакатами вийшли під будівлю облдержадміністрації. Представники сфери обслуговування виступили...

У мережі зв’явилося свіже фото “зниклого” мера Харкова

"Передаю привіт всім харків'янам! І окремий привіт всім, хто мене втратив ", - саме такий напис супроводжує фото міського голови після тривалої...

Геннадія Кернеса офіційно зареєстрували мером Харкова

Заява про "реєстрацію міського голови" була отримана 8 листопада в електронному вигляді. За всіма правилами вона супроводжувалася цифровим підписом і усіма необхідними...

Кращий тютюн для кальяну в Харкові: гід для покупців

Коли людина хоче розслабитися і покурити ароматний тютюн, їй слід пошукати кальян, тобто пристрій для куріння, при якому людина вдихає дим через...