Четвер, 30 Червня, 2022

Зв'язок з міським головою Геннадієм Кернесом через соціальні мережі

Міський голова Геннадій Кернес працює з інформацією з соціальних мереж, з ним мають змогу зв’язатися містяни, розповісти про хвилюючі проблеми. Така співпраця дійсно дає результати, деталями поділиться Харків Yes.

Відкритий до спілкування

Саме так можна охарактеризувати Геннадія Кернеса. Міський голова кожного дня продивляється свої акаунти в соціальних мережах. Він особисто вичитує повідомлення, котрі йому приходять від містян і приймає рішення, що далі з ними робити.

Міський голова зазначає, що інформація, котра надходить з соціальних мереж є досить важливою. Геннадій Кернес розглядає отримані дані не тільки з позиції мера міста, але й з позиції харків’янина. Він є досить активним в соціальних мережах, веде власну сторінку, відкритий до спілкування. Нагадаємо, міський голова саме з соціальних мереж дізнався про прикрий інцидент з крадіжкою інвалідної коляски Ірини Сороки. Він подарував дівчині нову.

Геннадій Кернес активно веде свої сторінки в соціальних мережах, з ним можна зв’язатися через Інстаграм, Фейсбук, Телеграм-канал.

Способи звернення

Є декілька способів того, як містяни можуть звернутися з питанням, чи проблемою до міського голови.

  1. Письмове звернення. Жителі Харкова можуть звернутися зі скаргами, чи пропозиціями, заявами в письмовій формі. Є можливість зателефонувати на «гарячу лінію» міського голови. Важливо пам’ятати, що в письмовому зверненні вказують ПІБ, місце проживання та суть питання, чи проблеми, скарги, чи прохання. Важливо підписати звернення з вказанням дати. Звернення, котре відповідатиме всім вимогам, буде розглянуте не пізніше, чим через 10 днів з дня його подачі. Звернення може бути як індивідуального, так і колективного плану.
  2. Особистий прийом. Міський голова Харкова проводить особистий прийом за адресою пл. Конституції, 7, вхід з пер. Соборного кожного четверга з 11:00 до 13:00. Потрібно завчасно записатися на прийом.
  3. Містяни можуть звернутися до міського голови через громадські прийомні. Вони розташовуються в кожному районі міста, працюють кожного дня, окрім вихідних та святкових днів.
  4. Ще одним досить зручним способом звернення до міського голови є відправлення електронного листа. Електронного підпису при цьому не потрібно. Варто вказати ПІБ, актуальну електронну адресу, адресу проживання, телефон та написати саме звернення.

Окрім фізичних осіб, до міського голови мають змогу звернутися і юридичні особи. Їх листи бажано розміщувати на офіційних бланках. При цьому обов’язковими реквізитами є вказання назви закладу, підприємства, реєстраційний індекс документу, заголовок, текст звернення та підпис. У випадку неправильного оформлення звернення, його відправлятимуть назад відправнику без розгляду.

Варто відмітити, що міський голова Харкова дійсно відкритий до спілкування, нових ідей, пропозицій. Йому цікава думка містян. Тому при виникненні запитань, чи скарг, проблем, варто обрати кращий для вас варіант та звернутися до Геннадія Кернеса.

Зв'язок з міським головою Геннадієм Кернесом через соціальні мережі