Четвер, 26 Листопада, 2020

Запити міського голови стосовно покращення міських сервісів

Виборча політика: «Блок Кернеса – Успішний Харків»

Цієї осені 2020 року відбудуться вибори мера, Геннадій Кернес планує подавати свою кандидатуру. Це буде третій строк для міського голови, в цей період він...

Відносини «Харків та В. Зеленський»

Не секрет, що Харківська область на виборах підтримала, продемонструвала колосальну довіру до Президента України. Вже за перший рік свого правління Володимир Зеленський встиг змінити...

Геннадій Кернес працює над покращенням міських сервісів, котрі сприятимуть більш комфортному життю містян. Для цього застосовуються опитування, створюються цікаві платформи, результати котрих міська влада враховує при прийманні остаточних рішень. Детальніше про такі проекти розповість Харків Yes.

Дослідження потреб молоді

Міський голова запропонував молоді пройти соціальне опитування в соціальних мережах та поділитися, що молодим людям не вистачає для розвитку, їх становлення. Команда Геннадія Кернеса розробляє нову стратегію розвитку Харкова. Не оминула стратегія і таку сферу, як молодіжну політику.

План розвитку міста в даному контексті фокусується на тих пунктах, котрі в результаті допоможуть молодому поколінню досягти поставлених цілей. Міський голова оголосив челендж #Молодь_говорить. Таким чином, після проходження молоддю опитування, можна буде оцінити результати, прийняти відповідні рішення. Міський голова закликає розповісти про опитування друзям та знайомим в соціальних мережах.

Ні для кого не секрет, що Харків вважають містом молоді, адже саме тут проживає більше 430000 людей від 14 до 35 років. За попередніми даними, це близько третини всього населення мегаполісу. Саме тому так важливо зрозуміти потреби молодого покоління.

Місто для людей

Міський голова Геннадій Кернес повідомляє про створення єдиної платформи, котра буде поєднувати різноманітні ідеї. Містяни зможуть пропонувати цікаві ініціативи в області урбаністики, туризму, культури.

Нагадаємо, регулярно проводяться дослідження, опитування містян для розуміння їх потреб, на що варто звернути увагу в першу чергу. Міський голова відмічає, що жителі Харкова акцентували увагу на такому питанні, як збереження історико-культурного фонду, створення пішохідних вулиць, розвиток культурних заходів. Актуальними питаннями, котрі привернули увагу, є реновація промислових зон, розвиток місцевих музеїв, їх популяризація серед молодого покоління. В цілому, планується направити зусилля на те, щоб зробити місто ще більш комфортним для містян та привабливим для туристів.

Саме тому можна з впевненістю сказати, що співпраця між містянами та міською владою є досить результативною. «Офіс реформ Харкова» є втіленням даних цінностей, є платформою, де можна поспілкуватися та обмінятися ідеями, бути впевненим, що результат буде. Варто відмітити, що «Офіс реформ Харкова» регулярно пропонує нові ідеї, враховує побажання, ініціативи жителів Харкова, долучається до тих проектів, котрі вже реалізуються.

Регулярно в Харкові проходять відкриті заходи, на яких присутні експерти та містяни. Разом вони обговорюють розвиток, плани та перспективи міста та області. В команду «Офісу реформ» входять справжні професіонали.

Дійсно, Харків – це місто молоді. Наше місто приваблює молоде покоління перспективами, можливостями реалізувати себе. Геннадій Кернес наголошує, що молодь є майбутнім нашого міста. Саме тому і проводяться подібні опитування в різних сферах життя містян.

Запити міського голови стосовно покращення міських сервісів

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Чому варто купити 11 iPhone

В Україні стає все більше власників смартфонів "яблучного" виробництва. Молодь і люди старшого покоління із задоволення набувають iPhone і ні краплі не...

Суд скасував результати виборів до Харківської міськради

Другий апеляційний адміністративний суд не визнав протокол про результати виборів до Харківської міськради і прийняв рішення його скасувати. Далі на kharkovyes.

У Харкові відбулися протести проти карантину “вихідного дня”

11 листопада в центрі Харкова пройшов мітинг проти карантину "вихідного дня". Люди з плакатами вийшли під будівлю облдержадміністрації. Представники сфери обслуговування виступили...

У мережі зв’явилося свіже фото “зниклого” мера Харкова

"Передаю привіт всім харків'янам! І окремий привіт всім, хто мене втратив ", - саме такий напис супроводжує фото міського голови після тривалої...

Геннадія Кернеса офіційно зареєстрували мером Харкова

Заява про "реєстрацію міського голови" була отримана 8 листопада в електронному вигляді. За всіма правилами вона супроводжувалася цифровим підписом і усіма необхідними...