Неділя, 17 Січня, 2021

Краще присядьте: 5 фактів про стільці, які вас здивують

Виборча політика: «Блок Кернеса – Успішний Харків»

Цієї осені 2020 року відбудуться вибори мера, Геннадій Кернес планує подавати свою кандидатуру. Це буде третій строк для міського голови, в цей період він...

Відносини «Харків та В. Зеленський»

Не секрет, що Харківська область на виборах підтримала, продемонструвала колосальну довіру до Президента України. Вже за перший рік свого правління Володимир Зеленський встиг змінити...

Якось ми перестали звертати увагу на меблі, що нас оточують. Даремно. Адже меблі − це важливий елемент нашого життя. Від них залежить наш настрій, простір та комфорт. Ось вам п’ять цікавих фактів, про звичайні стільці та крісла. 

1. Вісімдесяті повертаються

Ви здивуєтесь, але, здається, світ знову починає обертатись в стилі диско. В моду входять м’які крісла на тонких ніжках з низькою спинкою. Такі, у формі ковша екскаватора. Навіть матеріали використовують ті ж, що й у вісімдесятих роках минулого сторіччя. Вельвет, велюр, шкіру яскравих кольорів. А ніжки роблять з кольорового металу чи дерева. 

Те ж стосується й барних та офісних крісел. Ніжки стають тоншими, а спинки − нижчими. Кольори оббивки − яскравішими. Ще й ця деталь − замість класичних чотирьох ніжок роблять дві, що переходять в дугу. Якщо дивитись на крісло з боку, вони виглядають, як латинська літера “L”. 

2. Саме крісла роблять інтер’єр приміщення “затишним”

Ви зауважили, як швидко формується ваша думка про інтер’єр, коли ви вперше потрапляє в кімнату? Вчені кажуть, що нам для точної оцінки достатньо лише від 9 до 12 секунд. Але що заставляє нас вважати кімнату “затишною” чи “просторою”? Що найбільше впливає на нашу думку?

Як виявляється, це саме крісла. Поставте в кімнаті декілька офісних крісел, й усі будуть вважати її вашим робочим кабінетом. Поставте одне, м’яке та зручне, й приміщення одразу перетвориться на місце для відпочинку. 

Якщо ви працюєте над інтер’єром кімнати, особливу увагу приділяйте кріслам та стільцям. Саме ці предмети меблів мають найбільший вплив на нашу оцінку приміщення. 

3. На високих підборах

Ще одна цікавинка з царини психології. Виявляється, великий вплив на наше сприйняття має висота ніжок крісла. Чим вони нижчі, тим комфортнішим воно нам здається. 

Зауважте, що виробники меблів м’які крісла намагаються робити низькими. А ніжки ховають так, аби їх зовсім не було видно. Або ж навпаки. Демонструють, що ніжки на місці. Але вони дуже короткі. 

Тут ви, мабуть, запитаєте, а чому ж тоді біля стійки бару завжди ставлять ну дуже високі стільці? Це робиться навмисне для того, щоб вам було незручно з них вставати Щоб ви просиділи якомога довше. 

4. Для комфорту важлива не висота спинки, а її форма

Щоб було зручно сидіти, щоб спина не боліла від того, що ви довго перебуваєте в одному положенні, потрібно найбільшу увагу звертати на спинку крісла. Проведіть рукою по нижній частині спини. Зауважили, що ваш хребет має природні вигини?

Тому завжди обирайте крісла зі спинками, що повторюють ці вигини. Особливо нижній. Щоб крісло підпирало вам спину трохи вище попереку. Навіть стілець з низькою спинкою з таким вигином буде комфортним для довгої роботи сидячи. 

5. Ніщо так не підкреслює статус, як крісло

Хочете показати, що ця людина тут головує? Посадіть її на крісло, що знаходиться в голові стола. Треба ще більше підвищити статус? Зробіть так, щоб спинка її стільця була вищою, ніж в інших. Це одразу дасть відповідь на всі запитання. 

Недаремно трон (тобто, стілець) став таким же символом королівської влади, як корона чи скіпетр. 

Джерело – https://vetromebel.com 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей новий маркет їжі стане хітом 2021 року

Буквально щойно завершилися новорічні свята, а у нас вже є для вас хороша новина. У Харкові відкрився першокласний маркет їжі з доставкою...

У Зеленського та у Верховній Раді відреагували на смерть Кернеса

Посмертну пошану Геннадію Кернесу, який нещодавно відійшов у вічність, віддали нардепи Верховної Ради. 18 грудня перед початком засідання політики хвилиною мовчання увічнили...

Всі крапки над «і»: як з’явилося те саме відео про Геннадія Кернеса та Михайла Добкіна

З відходом у вічність Генадія Кернеса, в цьому році вже близько десяти років пройшло з моменту виходу того самого відеоролика з участю...

Де буде поховано Геннадія Кернеса та слова Михайла Добкіна

Смерть Геннадія Кернеса не залишає осторонь нікого. На цей раз скорботні слова з приводу відходу в інший світ мера Харкова висловив його...

Як правильно підібрати домен

Сайт починається з домену, так, як бізнес з вибору імені. Після вивчення ринку, ви зможете підібрати доменне ім'я для сайту https://cityhost.ua/domain/lviv.ua/, на...