Субота, 25 Червня, 2022

ЖК, про який варто дізнатись детальніше

Цей процес захоплює. Ви обираєте своє перше власне житло. Розглядаєте різні варіанти. Порівнюєте будинки, райони. Переглядаєте десятки фотографій та години відеороликів, знятих із квадрокоптера. Серце завмирає та перехоплює подих. Ви боїтесь помилитись й одночасно відчуваєте радість. Адже ви маєте стати щасливим власником квартири у Харкові. 

Що ж, у нас є для вас дещиця інформації про житловий комплекс, якому варто приділити більше уваги, ніж іншим. Адже це − ЖК “Пролісок” на перехресті Льва Ландау та Московського. Будівництво веде славнозвісний Жилстрой-2, компанія, що зводить кращі будинки у нашому місті. 

На метро чи на машині

З транспортом тут взагалі проблем не має. Що Московський проспект, що проспект Льва Ландау, це головні сполучні артерії міста. До метро “Палац спорту” − лічені хвилини. Тільки уявіть: ви повертатиметеся додому на півгодини раніше. Витратите на добирання менше часу, ніж мешканці інших новобудов. 

Це перехрестя − фактично географічний центр міста. Тобто, з нього можна однаково швидко потрапити у будь-який інший район. Й неважливо, який саме вид транспорту ви оберете. Хоч власний, хоч громадський. 

Своя урбаністика

Лишень дві цифри: 11 та 10. Одинадцять дитячих ігрових майданчиків та 10 спортивних. Погодьтесь: така арифметика вражає. Й це не якісь там пусті майданчики, на які депутати перед виборами привозять машину піску для пісочниць. Це сучасні комплекси. З рампами для скейтбордів та роликів. Місцями для паркування велосипедів. Спортивними снарядами та спеціальним покриттям, що захищає дітей під час рухливих ігор. 

Про зелені насадження годі й говорити. Тут буде, чим милувати око. 

А головне − архітекторам вдалося зробити те, про що можновладці навіть обіцяти не сміють. В межах житлового комплексу цілком вирішене питання автомобільного руху. Територія закрита, чужі сюди не потраплять. А своїм буде дуже зручно заїжджати на паркінг ти виїжджати в місто. Нехай в межах невеличкого району, але головна проблема міста повністю вирішена. 

Зелений квартал

Обов’язково погляньте на рендери житлового комплексу. Зараз там йде будівництво, складний та, подекуди, брудний процес. Аби зрозуміти ідею, осягнути красу замислу архітекторів, потрібно придивитись до комп’ютерної графіки. 

Тоді перед вами постане зелений чотирикутник. Місце, яке з висоти нагадує суцільний парк. З алеями, лавками, ліхтарями. Усім тим, що потрібне для неспішних прогулянок із дитячим візочком. Чи бігових вправ майбутніх марафонців. Краса, якою хочеться милуватись.

Інвестиція в перспективу

Найголовніше, про що варто поміркувати, це перспективи. Зараз настав слушний час для купівлі нерухомості. Адже через фінансові труднощі держави та інші негаразди вартість новозбудованих квадратних метрів дещо знизилась. 

У майбутньому вона зростатиме. Найбільше подорожчають квартири саме в таких житлових комплексах. З закритою територією, недалеко від центру. З сучасним плануванням та добре розвинутою внутрішньою інфраструктурою. Поміркуйте про це. Будинки будують архітектори. А наше майбутнє − тільки ми самі.

Докладніше – https://www.zhilstroj-2.ua/complexes/meridian/