Субота, 21 Травня, 2022

Харків’яни стають у черги, щоб потрапити на вибори

Останній передвиборчий тиждень став для всіх виборчих комісій досить «жарким». Особливо це стосується Харкова. Оскільки крім активної агітації, до виборчих комісій міста почало приходити досить велика кількість людей, які утворювали цілі черги й не розходилися доти, доки на них не звернули увагу.

Як повідомляє kharkovyes.com.ua, метою такого масового звернення було перевірка себе у списках виборців. Усі люди, які прийшли до місця виборів не отримали запрошень на таку важливу суспільну подію. Але, як свідомі громадяни, яким небайдуже майбутнє своєї країни, вони мають намір зробити свій вибір. Тож виборчі дільниці не мали обідньої перерви, а також не закінчували свій робочий день доти, доки кожен із присутніх не побачив свого прізвища у списках виборців.

Серед виборців більшість були переселенці. Ірина Григорівна, переселенка з Луганська, стверджує що через складну політичну ситуацію в країні, зробити свій вибір на попередніх виборах президента не вдалося, тож побоюється, що й цього разу ситуація може повторитися.

Крім того, громадяни стверджують, що така перевірка імен показала. Що дехто в списках є зайвий. Зокрема, харків’янка Олена Полевик, каже, що коли стала перевіряти себе, то побачила, що в їхній квартирі приписана інша, зовсім незнайома їй людина, яка на відміну від неї заявлена в списках виборців.

Керівництво та працівники дільниці відмовляються від коментарів і не бажають давати відповіді на поставлені запитання. Усе, чим вони керуються – це охорона, яка одразу з’явилася, як тільки до приміщення завітали журналісти.

Закликаємо всіх бути небайдужими і виконати свій громадянський обов’язок – прийти на вибори, а перед тим перевірити себе у виборчих списках. Разом, ми зможемо подолати неправомірність проведення важливої для держави країни й нарешті обрати народного президента.