Субота, 25 Червня, 2022

У Харкові попередили теракт у людному місці. Подробиці

Прес-служба Національної поліції у місті Харків повідомила про виявлення вибухівки на одному з входів до торгово-розважального центру «Французький бульвар». Далі на kharkovyes.

Що наразі відомо?

Як зазначили у звіті правоохоронці, сьогодні вночі, приблизно о першій годині, поліції повідомили про невідомий предмет, що був покинутий біля входу до ТРЦ у смітнику, ззовні він нагадував бомбу. Правоохоронці терміново виїхали на місце і зафіксували саморобний вибуховий пристрій, який одразу ж і знешкодили. Вибухівка була закладена до урни невстановленою особою. Про те, який принцип та яку начинку мала саморобна бомба представники поліції поки не уточнюють. Також правоохоронці вилучають записи із камер спостереження і шукають можливих свідків злочину. Роботу ускладнює те, що саме закладення вибухівки відбулося скоріш за все незадовго до повідомлення про це в поліцію, в час, коли на вулиці практично нікого немає, до того ж це була ніч з неділі на понеділок, коли люди раніше повертаються додому.

Національною поліцією вже відкрите кримінальне провадження за статтею «теракт».

Нагадаємо, що місяць тому, Службою безпеки України було затримано чоловіка, який вивчав місцезнаходження, будову і потенційні слабкі місця інфраструктурних об’єктів у Харкові та Області. Ним виявився найманець так званої «ЛНР», як повідомили працівники СБУ, його завданням було збирання інформації про вокзали, автомобільні й залізничні шляхи, а також інші, переважно транспортні об’єкти, де бойовиками планувалося здійснити терористичний акт. У тимчасовому помешканні злочинця було виявлено та вилучено бойову гранату і тротилову шашку.

Якщо побачите підозрілі предмети, або осіб, що надто цікавляться інфраструктурними об’єктами, правоохоронці просять одразу повідомляти за телефоном 102.