Субота, 25 Червня, 2022

У дівчини знайшли при собі 200 закладок

Прес-служба Національної поліції Харкова повідомила про затримання громадянки, яка виявилася причетною до розповсюдження наркотичних речовин у місті. Подробиці затримання читайте далі у матеріалі. Далі на kharkovyes.

Спіймали «на гарячому»

Під час здійснення регулярного патрулювання у Шевченківському районі Харкова патрульні поліцейські помітили серед гаражів дівчину, яку очевидно збентежила поява поліцейських. Побачивши, як охоронці порядку почали рух у бік дівчини, вона намагалася втекти глибше у двори та заховатися десь серед гаражів. Однак їй це не вдалося, правоохоронці були «на своїх двох» і тому без зайвих ускладнень все ж затримали підозрілу особу.

З коментарів прес-служби поведінка дівчини була дуже нервова, вона не приховувала свого переляку. Втім, на питання одного з патрульних, який намагався з’ясувати причину такого стану затриманої, дівчина одразу розказала що має при собі в наплічнику наркотики. Після уточнення вона також додала, що вже встигла розкласти по різних місцях певну кількість речовин.

Що знайшли?

Після того, як з’ясували причину її занепокоєння, поліцейські почали процедуру огляду вмісту наплічника. Так, було виявлено 193 дози із різними наркотичними речовинами, а саме нез’ясованими поки речовинами порошкоподібної консистенції, кристалічної форми та інших згортків із чимось, що ззовні нагадує сушені продукти рослинного походження по декілька десятків згортків кожної. Після цього дівчина показала правоохоронцям ще 26 місць, де вона раніше вже сховала «клад». Чи є в неї спільники та звідки вона брала наркотики у такій кількості поки не відомо. Справу передано до Головного управління національної поліції у Харківській області.  

Та на жаль, як ми вже писали у попередніх новинах по цій темі, це лише невеликий процент від тої кількості обороту наркотичних речовин у місті, що здійснюється методом «закладок», щодня у соціальних мережах можна побачити, як очевидці зафільмували на телефон черговий процес закопування або розкопування «кладу». На прикладі випадку, що розглянутий у статті можна побачити, що затримання порушників закону в цій сфері можливе, лише якщо застати їх «за справою», як наприклад «героїню» сьогоднішнього матеріалу. Однак вийти на слід закладників чи їх постачальників через самі лише знайдені схованки чи «клієнтів» цього нелегального бізнесу майже неможливо. Боротися з цим намагаються закресленням рекламних написів на стінах у всіх районах міста, проте вони з’являються знову і знову.

Зазвичай свідками цих дій можна стати у спальних районах, проте діють злочинці переважно у нічний час, або ж навпаки в середині дня, коли усі знаходяться на роботі чи навчанні.

Нагадаємо, що на початку місяця відбулося гучне затримання банди, що складалася з декількох чоловік. Вони також займалися розповсюдженням наркотиків у місті Харків, однак «відзначилися» ще й виготовленням заборонених речовин. Весь процес відбувався на квартирі одного з членів злочинного угрупування.