Субота, 25 Червня, 2022

Харків можуть повністю закрити на в’їзд-виїзд. Подробиці

Окрім обмеження на пересування між регіонами України будь-якими видами транспорту, окрім особистого, повного закриття державних кордонів і дозвіл на роботу тільки для тих надавачів послуг, що є життєво необхідними, можуть впровадити ще один запобіжний захід. Далі на kharkovyes.

Так, очільник Національної поліції у Харківській області заявив, що не виключає можливості відкриття блокпостів на в’їзді до міста Харків, а також інших великих населених пунктів області задля забезпечення більшої безпеки і недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції. Також повідомляється про співробітництво Нацполіції із різними службами: міграційною, державною прикордонною службою, а також із медиками, це відбувається для покращення контролю за дотриманням карантинних заходів самоізоляції населенням, особливо тими, хто нещодавно повернувся з інших країн.

Варто визнати, що заходи з обмеження пересування є досить ефективними, так, Китай зміг запобігти широкому розповсюдженню коронавірусу за межі провінції Хубей, яка була епіцентром його утворення. В той же час в Італії і Іспанії, через несвоєчасне припинення сполучення між регіонами та несинхронне введення карантину у сусідніх провінціях і землях кількість постраждалих від пандемії перевищила показники Китаю, де хвороба вже пішла на спад. Тож скоріш за все, у випадку прогресу кількості хворих на коронавірус в Україні цілком імовірне повне припинення руху цивільних громадян між населеними пунктами.

Зазначимо, що введений напередодні режим надзвичайної ситуації не передбачає обмеження конституційних прав громадян, зокрема на вільне пересування країною.