Субота, 25 Червня, 2022

У Харківській області таки встановили блокпости

Перші блокпости встановили на адміністративних кордонах Харківської області із сусідніми Сумською і Полтавською областями. Це зроблено з метою нерозповсюдження коронавірусної хвороби територією України і вищеперелічених областей зокрема. Далі на kharkovyes.

На контрольно-пропускних пунктах здійснюватиметься огляд громадян, що їх перетинають, на наявність симптомів коронавірусу, зокрема підвищенної температури. Окрім цього Національною поліцією здійснюватиметься забезпечення правопорядку на дорожніх ділянках, виявлення і фіксація правопорушень. Правоохоронцям також допомагатимуть співробітники Держприкордонслужби, Національної гвардії, ДСНС і бригади лікарів.

У Головному управлінні Національної поліції в Харківській області також додають, що усі процедури, пов’язані з медичним оглядом громадян будуть здійснюватися без вимоги покинути транспортний засіб, тобто водій і пасажири під час процедури мають залишатися в середині салону.

За протоколом дій, у випадку виявлення особи, температура тіла якої перевищує показник у стандартні 36.6, але нижча за 38 градусів, співробітники КПП мають попередити відповідні сан-епід органи за місцем прямування особи, які, в свою чергу, здійснюватимуть моніторинг стану здоров’я і дотримання режиму обсервації. Якщо ж температура буде вища за 38 градусів, то таку особу негайно госпіталізує спеціальна бригада лікарів.

Поліцейські будуть мати маски та медичні рукавички, а робота контрольно-пропускного пункту буде здійснюватись цілодобово. Зазначимо, що в деяких областях України, зокрема у Чернівецькій, такі заходи з контролю за станом здоров’я учасників руху здійснюються вже декілька тижнів.