Субота, 25 Червня, 2022

Курсанти Харківського національного університету повітряних військ отримуватимуть стипендії Кабінету Міністрів України

В умовах складної політичної ситуації в країні особливої уваги, гордості заслуговують студенти, які обирають військові професії, одразу висловлюючи патріотичну позицію та готовність до оборони своє держави. Саме вони є нашим майбутнім, саме вони є прикладом громадянина України, саме вони заслуговують найвищої похвали тільки за вибір професії.

Кожна військова спеціальність по-своєму особлива, відповідальна й ризикована. Не кожен може оволодіти такою професією, але кожен може спробувати. Така успішна спроба вийшла у курсантів Харківського національного університету повітряних військ імені Івана Кожедуба.

Як повідомляє kharkovyes.com.ua, старший солдат Юлія Заруденська та старший солдат Богдан Заіченко за відмінні досягнення у навчанні та зразкову воєнну дисципліну удостоєні стипендії Кабінету Міністрів України. Розмір виплат щомісяця за стипендією такого зразка курсантам складатиме 1300 грн.

Кожен із цих студентів приклад того, як потрібно любити ту професію, яку обираєш, відповідально ставитися до навчання особливо у військовій сфері, особливо в наш час, в нашій державі.

Курсанти, звичайно, задоволені нагородами, але кажуть, що на таку винагороду заслуговує кожен студент, який відмінно навчається у вузі, який має бажання вчитися. Адже для них головне – не гроші, а опанування всіма тонкощами професії, щоб бути не просто корисними державі, а вміти її обороняти за будь-яких обставин.

Студенти зауважують, що для них було б приємніше отримувати безкоштовну освіту, але щиро вдячні Кабінету Міністрів за таку фінансову підтримку.

Пишаємося курсантами, бажаємо їм подальших успіхів та плідної роботи! За ними майбутнє! За ними країна!