Субота, 25 Червня, 2022

Порошенко направляється до Харкова

Президент України Петро Порошенко направляється до Харкова.  Детальніше про приїзд президента розповість KharkovYes.

 14 лютого 2019 року Петро Порошенко приїжджає до Харкова.  Це робочий візит в першу столицю, в якій заплановано кілька важливих для країни і міста заходів.  Одним з перших є участь у відкритті Харківської Обласної філармонії, реконструкція якої тривала більше десяти років.  Тепер, вона може прийняти 1500 слухачів.  Знаходиться на вулиці Римарській 21, зліва по вулиці від ХНАТОБу.

 Другим важливим заходом в планах президента значиться зустріч з представниками енерго-сфери міста та області, промисловості і науки, освіти і важливих підприємств, які займаються важкою і легкою промисловістю.  Зустріч відбудеться у Палаці студентів, що належить Національному юридичній університету.  Присвячена зустріч знаменній даті – 85 років від дня заснування та запуску «Турбоатома» – великого підприємства Харкова, відомого далеко за його межами.  Крім цього, президент зі своєю командою планують відвідати один з районів області.

 Нагадаємо, що під час свого минулого приїзду в кінці грудня 2018 року Петро Порошенко відвідав Національну академію Нацгвардії України, в якій представив нового командувача Національною гвардією України, а так само вручив ключі від квартир для нацгвардейцев.  Він передав військову техніку Харкову і відвідав кілька значущих місць для військового життя держави.

 Таким чином, плани президента на приїзд до Харкова великі і значущі не тільки для самого міста, а й для всієї країни в цілому.  Минулий візит президента до Харкова був присвячений військовій справі, цей же – відкриттям місць культури та спілкуванню з чиновниками і промисловцями.