Субота, 25 Червня, 2022

Меморандум про чесні вибори

8 лютого 2019 року в прямому ефірі одного з українських каналів, кандидати в президенти поставили свої підписи на меморандумі про чесні вибори.  Детальніше розповість KharkovYes.

 Меморандум про чесні вибори – ініціатива руху «За чесні вибори», яку підтримали кілька кандидатів в президенти.  Так само, вони закликають все населення країни, від виборців, волонтерів, до політичних діячів підтримати ініціативу і не фальсифікувати результати голосування.  Так само, ця ініціатива зобов’язується забезпечити Україні прозорий і демократичний шлях розвитку держави.  У меморандумі зазначається про те, що всі спроби фальсифікувати результати виборів будуть припинені, а так само, всі учасники – покарані.  Крім цього, в ньому розміщено звернення до іноземних партнерів із закликом захистити свободу вибору народу України.

 Документ був підписаний кандидатами в президенти у прямому ефірі телеканалу 1 + 1 восьмого лютого.  Свої підписи поставили присутні на ефірі Юлія Тимошенко, Володимир Зеленський, Віктор Бондар, Анатолій Гриценко, Андрій Садовий та Олександр Шевченко.

 Нагадаємо, що перший тур виборів – перший етап голосування відбудеться 30 березня 2019 року.  Всього на вибори зареєструвалися 44 кандидати з усіх куточків і міст України.  Уже відомі декларації кандидатів, їх програми, а також передвиборні обіцянки.  За місяць до виборів все агітаційні та рекламні програми повинні бути припинені за законами і нормами Конституції України.