Вівторок, 28 Червня, 2022

Юлія Світлична підтримує будинки культури

Губернатор Харківської області Юлія Світлична вирішила підтримати гуманітарну сферу області.  За її словами – це є запорукою стабільного розвитку економіки.  Детальніше розповість KharkovYes.

 2018 рік став для Харківщини періодом відновлення культурної інфраструктури.  Були укріплені установи даної тематики в обласному центрі – Харкові, а так само у всіх районах області.  Юлія Світлична також розповіла ЗМІ про те, що за 2018 рік було відремонтовано понад двісті будинків культури, деякі – відреконструйовані повністю, як Барвінківський.  Такі, як Коломацький і Кегичівський відновлені з небуття.  Так само губернатор зазначила, що культура не повинна фінансуватися в найостаннішу чергу, оскільки, вона є гарантом стабільного розвитку країни в цілому.

 Крім цього, Юлія Світлична розповіла про ремонтні роботи в театрах Харкова: заміни фасадів і дахів, вікон і внутрішнього оздоблення.  Філармонія все ще перебуває на етапі будівництва, вона повинна бути кращою на території України.  Так само, було відкрито харківський органний зал, який є одним з найстаріших в Україні, тепер – найкращий і великий.  На 2019 рік заплановано перший концерт органнної музики у новому залі.

 З ініціативи губернатора Харківської області заробітна плата академічних колективів області збільшилася на тридцять відсотків, а співробітники ХНАТОБу (тепер Схід-опера) отримали надбавки.

 Таким чином, область і місто разом підтримують і розвивають культуру і мистецтво на території Харківщини.