Субота, 25 Червня, 2022

Президент нагородив хакрівського політолога

У Львівській опері відбулося нагородження видатних умів України.  Орден княгині Ольги третього ступеня отримала харківський політолог – Галина Куц.  Детальніше розповість KharkovYes.

 Президент України Петро Порошенко на цьому тижні нагороджував почесними орденами українців, які зробили великий внесок у сфери гуманітарного характеру: освіти, філології, та інших наук.  Нагородження було приурочене 150-річчю з дня заснування «Просвіти».  Нагороджувалися українці за просвітницьку діяльність протягом багатьох років, а так само, за великий і цінний внесок у розвиток культури, науки і освіти.  Політолог Галина Куц була нагороджена орденом у Львівській опері.  Крім неї так само нагородили ще 22 наукових та освітніх просвітителів.

 Всі нагороди президента, а так само заходи, приурочені ювілеям, адже, в цьому році, крім 150 річного ювілею з дня заснування «Просвіти» було так само проведено нагородження до Дня 100-річчя заснування Української академії наук, де були нагороджені харківські вчені, і  до дня працівників теле-радіо мовлення: були нагороджені дві харківські журналістки.

 Раннє, президент України так само нагородив почесними званнями та орденами п’ятьох харківських вчителів і директора 116 гімназії, вчителя 45 НВК та проректора Державного університету харчування і торгівлі.  Нагородження було приурочене до Дня Учителя, щорічно яке відзначають в Україні в першу неділю жовтня.