П’ятниця, 27 Травня, 2022

“Нічого непередбачуваного, все стабільно”: Вадим Карасьов про вибори у Харкові

Політолог вважає, що від харківських виборчих перегонів не варто очікувати нічого цікавого, пише kharkovyes.com.ua.

За його думкою, соцопитування показують стабільний зріст рейтингу виконуючого обов’язки мера Харкова, Ігоря Терехова, який нині керує містом. Оприлюднення результатів виборів восени проходитиме в рамках теперішніх соціологічних даних. Таку саму думку висловив, цитуючи Карасьова, й Офіс Президента України: рейтинг Терехова захищає і міську владу, і місто від намагань похитнути політичний устрій Харкова.

Крім того, склалося враження, що навколо Харкова останнім часом відбуваються помітне, та несильне нагнітання атмосфери. Тому на сьогодення неясно як буде поводитися під час виборів Михайло Добкін, як утримає свій авторитет у місті партія «Слуга народу» після скандалів з главою Облради і главою ОДА, реакція на це Айни Тимчук, наміри Верхогляда стати губернатором і піти з військ, карні справи та арешт учасників “Національного корпусу”. Проте, на виборчій кампанії це поки не відбилося, а в місті зберігається стабільна обстановка, в тому числі, завдяки зосередженості  команди Терехова на міській проблематиці.

Тож, як можна бачити,  команда Ігоря Терехова в своїй стратегії прагнути уникати зайвої «політизації», будує свою репутацію, уникаючи скандалів і конфліктів. І ставка міської влади на підтримку городян, на політику щодо вдосконалення міста дає свої результати.