Субота, 25 Червня, 2022

Чому срібні обручки популярніші від золотих і що в них приваблює молодят

Колись срібні обручки були популярніші за золоті. Потім престиж золота виріс і вироби з нього відтіснили срібло на задній план. Та мода — примхлива “дама” й все в підсумку повертається на круги своя, — сьогодні срібні “обручки” відвойовували втрачені позиції й у них з кожним роком все більше шанувальників.

Обговоримо, що приваблює покупців у виробах зі срібла та чим вони краще золотих на kharkovyes.

Аргументи на користь срібла

Напевно, не варто й гадати, яким буде головне “за” на користь срібних кілець — для переважної більшості це, звичайно, ціна. І це дійсно важливо, адже вартість срібних “обручок” в рази нижче, ніж їх аналогів із золота або платини. Тому молоді пари, які збираються узаконити стосунки та не бажають сильно витрачатися, розумно вибирають срібло. Як то кажуть, дешево й сердито, а якщо серйозно, то це практично, стильно та економно.

Другий за важливістю момент, що приваблює шанувальників срібних кілець, їх оригінальний дизайн, таємничий блиск і приємний колір.

Крім того, з сріблом можна експериментувати —  цей метал піддається чорнінню, родіюванню, текстуруванню.

Ще один вагомий аргумент на користь срібла – такі кільця не шкодять здоров’ю і не стимулюють алергію. Так, в складі Срібні – 92% чистого металу, а в золоті 585 проби менше  як 60%. Решта домішки, здатні стати алергенами.

Найпрактичніший метал?

Срібло часто називають самим практичним металом, що, з нашої точки зору, все ж перебільшення. Так, вироби зі срібла не піддаються корозії, довговічні, але все ж поступаються в цьому відношенні білому золоту і платині. До того ж срібні кільця легко подряпати і якщо ви зайняті фізичною працею, то їх краще заздалегідь зняти. А якщо хочете, щоб кільце залишалося завжди новим, звикнете до думки, що час від часу його доведеться чистити й полірувати.

Якими бувають срібні кільця?

Потрібно сказати, що дизайнерське оформлення обручок зі срібла сьогодні надзвичайно різноманітно, що, з урахуванням помірних цін на них, безсумнівно, приваблює покупців. Так якими бувають срібні кільця? Різними. Це може бути й скромна смужка металу, прикрашена стильним гравіюванням, а може бути складна композиція, з камінням, і між цими “полюсами” є безліч варіантів.

Так, популярний напрям в дизайні срібних ювелірних виробів сьогодні — родіювання, покриття срібла тонким шаром родію, металу, що належить до платинової групи.

Срібні кільця також бувають оксидованими. Ці вироби відрізняє незвичайний темно-сірий колір, обумовлений оксидною плівкою, що надає кільцю “старовинного” вигляду.

Ну і, звичайно, найвідоміший дизайнерський напрямок в оформленні кілець зі срібла — чорніння. Зовні такі вироби нагадують оксидовані кільця, але перевага чорніння в його більшій стійкості.

Як роблять чорніння? Кільце покривають сплавом черні — суміші срібла, сірки, міді, свинцю, потім “втравлюють” його в метал і піддають випалу. У поєднанні з рельєфним орнаментом такі вироби завжди виглядають ефектно та оригінально.