П’ятниця, 27 Травня, 2022

Як вибрати кільце в подарунок

Сьогоднішній величезний асортимент виробів з дорогоцінних металів іноді грає з покупцями ювелірних магазинів злий жарт. У клієнтів буквально очі розбігаються від кількості запропонованого товару, що, безумовно, робить вибір проблематичним.

 А особливо це складно, коли доводиться купувати дорогу річ комусь в подарунок. Адже тут важлива не тільки ціна кільця, але й інші критерії, які доводиться враховувати, щоб не вдарити в бруд обличчям у відповідальний момент.

Як вгадати з розміром і шириною?

Погодьтесь, яким би шикарним не було вибране вами кільце, але якщо воно буде замалим або, навпаки, стане спадати з пальця, користі від такого подарунка трохи.

Як дізнатися розмір пальця людини, особливо якщо запитати про це у неї безпосередньо не можна? Насправді це не надто  складне завдання і його можна вирішити. Наприклад, можна поговорити з родичами одержувача подарунка, можна акуратно запитати його (її) особисто або віднести прикраса, що вже є, до ювеліра.

Не менш важливо й те, як кільце буде виглядати на пальці. І якщо ми говоримо про жінок, то в цьому випадку рекомендується звертати увагу на особливості структури їх рук.

А саме: довгі, тонкі пальці та акуратні кисті — універсальні та підходять для будь-яких кілець, пухкі кисті та грубі кістки — не годяться для тонких виробів, широкі кільця підходять власницям кістлявих пальців, а дамам з пухкими пальчиками краще пасуватимуть кільця незвичайної форми та оригінального дизайну.

Чоловікам же, в загальному, рекомендується дарувати широкі, масивні персні, що надають їм важливості та солідності.

Ви збираєтеся подарувати кільце? З’ясуйте про його майбутньому власнику все

Або майже все.  У крайньому разі, щоб ваш подарунок не виглядав вульгарно, вам доведеться врахувати деякі додаткові фактори.

Так,

  • дівчатам радять дарувати тонкі кільця, що підкреслюють їх витонченість;
  • дамам бальзаківського віку — масивні, строгі ювелірні вироби з великими каменями;
  • літнім чоловікам — золоті персні із великими каменями.

Мають значення тут і спосіб життя адресата подарунка, його соціальний статус, гардероб … Все це бажано знати та проаналізувати до походу в ювелірний магазин.

Допомогти ж в цій непростій справі можуть прикраси, які вже носить майбутній власник (або власниця) кільця.

До речі, не зайвим буде уточнити, чи не викликає метал обраного вами ювелірного виробу, алергію у вашого візаві (буває й так!) та своєчасно скоригувати свої плани.